Miesiąc: czerwiec 2024

Pożar ścierniska i lasu w Dobiercicach

W niedzielę 30 czerwca około godziny 15 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze ścierniska w pobliżu Dobiercic.

Pożar zboża na pniu koło Kluczborka

W niedzielę 30 czerwca około godziny 11:50 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze zboża na pniu koło Gotartowa-Ogrodnictwa.

Czołowe zderzenie BMW oraz Seata na DK42 w Markotowie Małym

W piątek 28 czerwca chwilę przed godziną 16 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 42 w Markotowie Małym.

Dwa pożary ściernisk w powiecie

W środę 26 czerwca na terenie powiatu kluczborskiego doszło do dwóch pożarów ściernisk.

Blisko 2,5 promila alkoholu miał kierujący Mercedesem, który został zatrzymany w Byczynie

W poniedziałek 24 czerwca w godzinach popołudniowych patrol policji zatrzymał do kontroli w Byczynie mężczyznę kierującego Mercedesem.

Pościg za skradzionym w Wieluniu BMW. Sprawcy porzucili auto w polu i uciekali pieszo

W poniedziałek 24 czerwca w godzinach wieczornych dyżurny KPP w Wieluniu otrzymał zgłoszenie o kradzieży samochodu BMW, do którego doszło na jednej z ulic w Wieluniu.

Na ratunek zwierzętom

W ostatnich dniach strażacy ratowali z opresji zwierzęta. W niedzielę 23 czerwca o godzinie 10:39 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o kocie, który wszedł na dach budynku przedszkola przy ulicy gen. Dąbrowskiego w Kluczborku.

Zderzenie Volkswagena i Peugeota na skrzyżowaniu w Ligocie Dolnej

W czwartek 20 czerwca około godziny 22:10 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na DK42 w Ligocie Dolnej.

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym na obwodnicy Kluczborka

W środę 19 czerwca około godziny 17:35 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na obwodnicy Kluczborka – DK11.

Najechanie na tył przyczyną wypadku na DK45 między Trzebiszynem a Bierdzanami

W piątek 14 czerwca o godzinie 9 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na DK45, do którego doszło pomiędzy Trzebiszynem a Bierdzanami.

Interwencja służb ratunkowych nad zalewem Biskupice-Brzózki. Pilnej pomocy wymagał młody mężczyzna

We wtorek 11 czerwca kilka minut przed godzina 11 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o mężczyźnie leżącym na pomoście przy zalewie Biskupice-Brzózki.

3 osoby poszkodowane w wypadku karetki na DK45 koło Jasienia. Samochód uderzył w drzewo

W poniedziałek 10 czerwca o godzinie 13 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku karetki pomiędzy miejscowościami Jasienie i Lasowice Wielkie.

Bogacica. Pożar w pomieszczeniu kotłowni

W środę 5 czerwca o godzinie 8:33 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze sadzy w przewodzie kominowym w budynku mieszkalnym w Bogacicy.

Kolizja samochodu osobowego i ciężarowego w Byczynie

W poniedziałek 3 czerwca około godziny 16:25 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu ciężarowego i samochodu osobowego, do jakiego doszło na ulicy Wałowej w Byczynie.

Gminne zawody sportowo-pożarnicze w Kuniowie

W niedzielę 2 czerwca o godzinie 14 na boisku sportowym LZS Kuniów rozpoczęły się zawody sportowo-pożarnicze Gminy Kluczbork. W zawodach wzięło udział łącznie 14 drużyn pożarniczych.

90-lecie jednostki OSP Szum i uroczyste przekazanie samochodu ratowniczo-gaśniczego

W sobotę 1 czerwca godzinie 15 przy budynku remizy OSP Szum rozpoczęła sie uroczystości 90-lecia jednostki. W uroczystości uczestniczyli mieszkańcy, samorządowcy oraz strażacy z gminy Wołczyn i zaprzyjaźnionych jednostek.

Pożar samochodu osobowego w Krzywiczynach

W sobotę 1 czerwca około godziny 19:25 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego przy ulicy Polnej w Krzywiczynach.