Gmina Kluczbork

Bogacica. Pożar w pomieszczeniu kotłowni

W środę 5 czerwca o godzinie 8:33 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze sadzy w przewodzie kominowym w budynku mieszkalnym w Bogacicy.

Gminne zawody sportowo-pożarnicze w Kuniowie

W niedzielę 2 czerwca o godzinie 14 na boisku sportowym LZS Kuniów rozpoczęły się zawody sportowo-pożarnicze Gminy Kluczbork. W zawodach wzięło udział łącznie 14 drużyn pożarniczych.

Zderzenie motocykla i samochodu osobowego na rondzie w Kluczborku

W piątek 31 maja około godziny 19 na rondzie przy ulicy Moniuszki, Jagiellońskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla oraz samochodu osobowego.

Podpalenie przyczyną pożaru kontenerów na śmieci w Kluczborku

W niedzielę 26 maja kilka minut po godzinie 19 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o palących się kontenerach na śmieci przy ulicy Słowackiego w Kluczborku.

Kierujący Audi uderzył w drzewo na DK45 między Kuniowiem a Jasieniem

W poniedziałek 27 maja o godzinie 10:18 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej numer 45 między Kuniowiem a Jasieniem.

Nagłe zatrzymanie krążenia u starszego mężczyzny na cmentarzu w Kluczborku. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR

W niedzielę 26 maja około godziny 15:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o nagłym zatrzymaniu krążenia u mężczyzny na cmentarzu komunalnym przy ulicy Opolskiej w Kluczborku.

Kuniów. Kierująca Fordem dachowała w przydrożnym rowie

W niedzielę 19 maja około godziny 6:15 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Kuniowie na byłej DK45.

Pożar budynku gospodarczego w Ligocie Dolnej

W piątek 17 maja około godziny 12:50 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego przy ulicy Wołczyńskiej w miejscowości Ligota Dolna.

Kluczbork. Policjanci zatrzymali 34-latka, który biegał z tasakiem

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło w Kluczborku w środę 15 maja. Około godziny 7 na terenie Zespołu Szkół nr 1 w Kluczborku przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie pojawił się mężczyzna z tasakiem.

Borkowice. Pożar garażu i znajdującego się w środku samochodu osobowego

W poniedziałek 13 maja chwilę przed godziną 16:30 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze garażu w miejscowości Borkowice.

Nocny pożar Volkswagena w Kluczborku

W niedzielę 28 kwietnia około godziny 03:30 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze Volkswagena Craftera, do którego doszło na ulicy Jagiellońskiej w Kluczborku.

Kluczbork. Potrącenie pieszego na przejściu dla pieszych

W środę 24 kwietnia o godzinie 8:10 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na przejściu dla pieszych na ulicy Wołczyńskiej w Kluczborku.

Nielegalne salony gier zlikwidowane na terenie powiatu kluczborskiego i oleskiego

Funkcjonariusze opolskiej KAS wykryli nielegalne salony gier na terenie powiatów kluczborskiego i oleskiego. Organizowanie gier hazardowych bez wymaganych zezwoleń jest zabronione.

Interwencja strażaków z OSP Bogacica w związku z uwięzionym psem na mokradłach

W poniedziałek 22 kwietnia o godzinie 19:40 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o uwięzionym na mokradłach psie w Bogacicy – Krężel.

Zderzenie samochodu ciężarowego i dostawczego na obwodnicy Kluczborka

W poniedziałek 22 kwietnia chwilę przed godziną 13:40 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Kluczborka (DK 11).

Dzikie zwierzę zaplątane w ogrodzenie. Interwencja strażaków w Kluczborku

Służba strażaków to nie tylko wyjazdy do wypadków, pożarów. To także pomoc zwierzętom, które bez tego same sobie nie poradzą. Tak też było w tym przypadku.

Gmina Kluczbork

Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną kolizji dwóch samochodów w Kluczborku

W niedzielę 21 kwietnia około godziny 16:45 na ulicy Marii Skłodowskiej- Curie w Kluczborku doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Nocny pożar garażu w Kluczborku

W niedzielę 21 kwietnia o godzinie 02:34 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęła informacja o pożarze garażu przy ul. Konopnickiej w Kluczborku.

Wyczuwalny zapach nieznanej substancji z przejeżdżającego pociągu powodem interwencji strażaków w Bąkowie

W czwartek 11 kwietnia około godziny 10:20 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o wyczuwalnym zapachu nieznanej substancji, który wyczuwalny był po przejeździe pociągu towarowego, który jechał od Kluczborka w kierunku Olesna.

Promil alkoholu miał kierujący samochodem ciężarowym, który został zatrzymany przez policję

Dużą nieodpowiedzialnością wykazał się kierowca ciężarowej scanii z naczepą, którego podczas działań „trzeźwy poranek” zatrzymali kluczborscy policjanci ruchu drogowego. 38-latek, mieszkaniec powiatu wieluńskiego, prowadził skład, mając ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna prowadząc zestaw ważący blisko 12 ton, na “podwójnym gazie” przejechał ponad 50…