Administrator

Interwencja służb ratunkowych nad zalewem Biskupice-Brzózki. Pilnej pomocy wymagał młody mężczyzna

We wtorek 11 czerwca kilka minut przed godzina 11 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o mężczyźnie leżącym na pomoście przy zalewie Biskupice-Brzózki.

3 osoby poszkodowane w wypadku karetki na DK45 koło Jasienia. Samochód uderzył w drzewo

W poniedziałek 10 czerwca o godzinie 13 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku karetki pomiędzy miejscowościami Jasienie i Lasowice Wielkie.

Bogacica. Pożar w pomieszczeniu kotłowni

W środę 5 czerwca o godzinie 8:33 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze sadzy w przewodzie kominowym w budynku mieszkalnym w Bogacicy.

Kolizja samochodu osobowego i ciężarowego w Byczynie

W poniedziałek 3 czerwca około godziny 16:25 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu ciężarowego i samochodu osobowego, do jakiego doszło na ulicy Wałowej w Byczynie.

Gminne zawody sportowo-pożarnicze w Kuniowie

W niedzielę 2 czerwca o godzinie 14 na boisku sportowym LZS Kuniów rozpoczęły się zawody sportowo-pożarnicze Gminy Kluczbork. W zawodach wzięło udział łącznie 14 drużyn pożarniczych.

90-lecie jednostki OSP Szum i uroczyste przekazanie samochodu ratowniczo-gaśniczego

W sobotę 1 czerwca godzinie 15 przy budynku remizy OSP Szum rozpoczęła sie uroczystości 90-lecia jednostki. W uroczystości uczestniczyli mieszkańcy, samorządowcy oraz strażacy z gminy Wołczyn i zaprzyjaźnionych jednostek.

Pożar samochodu osobowego w Krzywiczynach

W sobotę 1 czerwca około godziny 19:25 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego przy ulicy Polnej w Krzywiczynach.

Zderzenie motocykla i samochodu osobowego na rondzie w Kluczborku

W piątek 31 maja około godziny 19 na rondzie przy ulicy Moniuszki, Jagiellońskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla oraz samochodu osobowego.

W Wołczynie zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o napad z bronią na stację paliw w Kępnie

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 36-letni mieszkaniec powiatu kluczborskiego podejrzany o dokonanie rozboju. Zamaskowany mężczyzna wszedł do sklepu jednej ze stacji paliw, a następnie grożąc ekspedientce zażądał wydania wszystkich pieniędzy z kasy. Napastnika rozpoznał szef wołczyńskich policjantów, co zaowocowało…

Podpalenie przyczyną pożaru kontenerów na śmieci w Kluczborku

W niedzielę 26 maja kilka minut po godzinie 19 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o palących się kontenerach na śmieci przy ulicy Słowackiego w Kluczborku.

Kierujący Audi uderzył w drzewo na DK45 między Kuniowiem a Jasieniem

W poniedziałek 27 maja o godzinie 10:18 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej numer 45 między Kuniowiem a Jasieniem.

Nagłe zatrzymanie krążenia u starszego mężczyzny na cmentarzu w Kluczborku. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR

W niedzielę 26 maja około godziny 15:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o nagłym zatrzymaniu krążenia u mężczyzny na cmentarzu komunalnym przy ulicy Opolskiej w Kluczborku.

Kuniów. Kierująca Fordem dachowała w przydrożnym rowie

W niedzielę 19 maja około godziny 6:15 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Kuniowie na byłej DK45.

Wołczyn. Kierujący BMW staranował słupki na chodniku

W piątek 17 maja około godziny 21:40 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ulicy Powstańców w Wołczynie.

Pożar budynku gospodarczego w Ligocie Dolnej

W piątek 17 maja około godziny 12:50 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego przy ulicy Wołczyńskiej w miejscowości Ligota Dolna.

Kluczbork. Policjanci zatrzymali 34-latka, który biegał z tasakiem

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło w Kluczborku w środę 15 maja. Około godziny 7 na terenie Zespołu Szkół nr 1 w Kluczborku przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie pojawił się mężczyzna z tasakiem.

“LESAFFRE 2024” – ćwiczenia jednostek ochrony przeciwpożarowej w Wołczynie

“LESAFFRE 2024” pod taki kryptonimem odbyły się w środę 15 maja ćwiczenia jednostek ochrony przeciwpożarowej powiatu kluczborskiego w miejscowości Wołczyn.

Borkowice. Pożar garażu i znajdującego się w środku samochodu osobowego

W poniedziałek 13 maja chwilę przed godziną 16:30 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze garażu w miejscowości Borkowice.

Do szpitala pod eskortą policji – 6-latek z urazem głowy wymagał pilnej pomocy medycznej

Do zdarzenia doszło podczas weekendu majowego, kiedy to do patrolu ruchu drogowego, będącego w Byczynie podjechała roztrzęsiona kobieta informując policjantów, że jej 6-letni syn chwilę wcześniej podczas zabawy uległ wypadkowi, na wskutek czego doznał poważnego urazu głowy i potrzebuje natychmiastowej…

Pożar samochodu dostawczego na drodze między Kochłowicami a Skałągami

W piątek 10 maja o godzinie 04:00 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu dostawczego w miejscowości na drodze między Kochłowicami a Skałągami.