Brzezinki. Kierujący ciężarówką chcąc uniknąć zderzenia wjechał do rowu.

W środę 13 stycznia około godziny 9:10 w Brzezinkach doszło do kolizji samochodu ciężarowego oraz dostawczego busa.

Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo – sam oddał się w ręce służb ratunkowych.

W niedzielę 10 stycznia o godzinie 2 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o próbie samobójczej w Wołczynie.

Awantura w mieszkaniu i groźba popełnienia samobójstwa.

W sobotę 9 stycznia 2021 roku przed godziną 20 do kluczborskich służb ratowniczych wpłynęło zgłoszenie o awanturze domowej a następnie deklaracji chęci popełnienia samobójstwa w jednym z mieszkań na Rynku w Byczynie.

Tlenek węgla w mieszkaniu. Zasłabła nastolatka.

W sobotę 9 stycznia kilka minut przed godziną 22 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o zasłabnięciu nastolatki w jednym z mieszkań w bloku mieszkalnym przy ulicy Grunwaldzkiej w Kluczborku.

Otwarcie mieszkania w Jasieniu.

W sobotę 9 stycznia około godziny 12:50 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o potrzebie otwarcia mieszkania w budynku mieszkalnym w Jasieniu przy ulicy Zwycięstwa.

Pożar samochodu w Wołczynie.

W sobotę 9 stycznia kilka minut przed godziną 11 do dyżurnego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego przy ulicy Młyńskiej w Wołczynie.

Nowy samochód operacyjny w KP PSP Kluczbork

4 grudnia 2020 roku Komenda Powiatowa PSP w Kluczborku wzbogaciła się o nowy samochód operacyjny – Skodę Octavia.

Potrącenie rowerzystki w Kluczborku.

W czwartek 7 stycznia około godziny 15:15 przy wyjeździe ze stacji benzynowej przy ulicy Jagielońskiej w Kluczborku doszło do potrącenia kobiety jadącej rowerem przez auto osobowe.

Dachowanie w Miechowej – kierowca pod wpływem alkoholu.

W czwartek 7 stycznia około godziny 22:20 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem jednego samochodu w Miechowej.

Plama substancji ropopochodnej w Bogacicy.

W czwartek 7 stycznia około godziny 13 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o plamie substancji ropopochodnej w Bogacicy. 

Groźny wypadek w Kluczborku. Na wiadukcie zderzyły się trzy samochody.

We wtorek 5 stycznia około 22:20 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu trzech samochodów osobowych w Kluczborku na ul. Wołczyńskiej.

Statystyka wyjazdów z podziałem na pożary, miejscowe zagrożenia i alarmy fałszywe za 2020 rok.

Rok 2020 już za nami, czas na krótkie podsumowanie. Straż Pożarna z terenu powiatu kluczborskiego interweniowała w ubiegłym roku w sumie 1438 razy.

Pożar komina w Borkowicach – fałszywy alarm.

W niedzielę 3 stycznia około godziny 23:30 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze sadzy w kominie w domu jednorodzinnym w Borkowicach przy ulicy Kraskowskiej.

Wołczyn. Nastolatka zasłabła w mieszkaniu po zatruciu tlenkiem węgla.

W niedzielę 3 stycznia około godziny 22 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o utracie przytomności u nastolatki w jednym z mieszkań w Wołczynie przy ulicy Młyńskiej.

Pożar sadzy w przewodzie kominowym w Wołczynie.

W niedzielę 3 stycznia około godziny 17 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze sadzy w przewodzie kominowym w budynku mieszkalnym przy placu Partyzantów w Wołczynie.

Pożar sadzy w przewodzie kominowym w Wołczynie.

W czwartek 31 grudnia około godziny 18:20 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze sadzy w przewodzie kominowym w budynku mieszkalnym przy ulicy Kluczborskiej w Wołczynie.

Pożar sadzy w przewodzie kominowym w Smardach Dolnych.

W środę 30 grudnia przed godziną 18 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze sadzy w przewodzie kominowym w budynku mieszkalnym przy ulicy Wielkiej w Smardach Dolnych.

Pożar sadzy w przewodzie kominowym w Byczynie

W czwartek 31 grudnia o godzinie 11:51 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze sadzy w przewodzie kominowym w budynku jednorodzinnym przy ulicy Polanowickiej w Byczynie.

Fałszywy alarm dotyczący gazu.

W czwartek 31 grudnia około godziny 18:10 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o ulatniającym się gazie w jednym z mieszkań przy ulicy Broniewskiego w Kluczborku.

Sprzęt wart 68 tys. zł trafił do jednostek OSP z gminy Byczyna

We wtorek 29 grudnia 2020 r. w Urzędzie Miejskim w Byczynie przekazany został sprzęt ratowniczo-gaśniczy wszystkim jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Byczyna. Zakup sprzętu kosztował 68 100 zł.