Wołczyn. 62-letni kierujący hyundaiem miał blisko 2 promile alkoholu. Zatrzymał go inny kierowca

W minionym tygodniu dyżurny kluczborskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie, z którego wynikało, że jeden z kierowców przemieszczający się po terenie Wołczyna, zatrzymał 62-latka kierującego osobówką, a który może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Zdarzenie drogowe z udziałem dwóch samochodów osobowych i dostawczego między Kuniowem a Jasieniem

W poniedziałek 27 listopada około godziny 10:40 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 45 pomiędzy Kuniowem i Jasieniem.

Kolizja Volkswagena oraz Skody na obwodnicy Kluczborka

We wtorek 21 listopada około godziny 10:50 dyżurny KPP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na DK11 koło skrzyżowania z drogą w kierunku Kujakowic Górnych.

Kluczbork. Nocny pożar pustostanu przy ulicy Mieszka I

W sobotę 18 listopada o godzinie 02:50 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu przy ulicy Mieszka I w Kluczborku.

Kluczbork. Kierująca Hyundaiem pomyliła gaz z hamulcem i staranowała zaparkowane samochody

W środę 15 listopada chwilę około godziny 13:45 do kluczborskich służb wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w Kluczborku.

Nieuwaga podczas wyprzedzania przyczyna zdarzenia drogowego na DK45 pomiędzy Jasieniem a Lasowicami Wielkimi

W środę 15 listopada chwilę przed godziną 16:30 do kluczborskich służb wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym pomiędzy miejscowościami Jasienie i Lasowice Wielkie na drodze krajowej numer 45.

Odpalone fajerwerki przyczyną pożaru tui w Kluczborku

W czwartek 9 listopada chwilę przed godziną 18:20 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze tui na jednej z posesji przy ulicy Księdza Popiełuszki w Kluczborku.

Potrącenie nastolatki przez pociąg osobowy w Kluczborku

W środę 8 listopada chwilę po godzinie 10:20 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu kobiety przez pociąg na torach kolejowych pomiędzy Chocianowicami a Bąkowem.

Kluczbork. Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną kolizji dwóch samochodów osobowych

We wtorek 7 listopada około godziny 8:30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulicy Byczyńskiej, Kołłątaja i Słowackiego.

20-latek zatrzymany za liczne włamania i kradzieże. Straty sięgają blisko 10 000 zł

Kara nawet do 10 lat więzienia może grozić 20-letniemu mężczyźnie, którego zatrzymali kluczborscy kryminalni. Młody mężczyzna ma na koncie kilka włamań i kradzieży, do jakich doszło na terenie naszego powiatu. Łupem 20-latka padły m. in. pieniądze oraz sprzęt elektroniczny. Łączna…

Kierująca Renault dachowała na DK 11 między Krzywizną a Sarnowem

W niedzielę 5 listopada o godzinie 21:40 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 11 pomiędzy Sarnowem a Krzywizną.

Nocny pożar pustostanu w Wąsicach

W piątek 3 listopada o godzinie 0:40 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze pustostanu przy ulicy Kuźnickiej w Wąsicach w gminie Wołczyn.

Kluczbork. Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną kolizji Forda i Renault

W piątek 3 listopada około godziny 12:40 na skrzyżowaniu ulicy Byczyńskiej, Kołłątaja i Słowackiego doszło do zderzenia dwóch samochodów – Forda i Renault.

Kluczbork. Kierujący Oplem uderzył w filar budynku i zbiegł z miejsca zdarzenia

W środę 25 października o godzinie 22:25 policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na ulicy Mickiewicza w Kluczborku.

2,24 promila miał obywatel Ukrainy, który kierował samochodem ciężarowym. Został zatrzymany dzięki reakcji innego kierowcy

We wtorek 24 października o godzinie 13:11 policja otrzymała zgłoszenie od świadka, że kierujący samochodem ciężarowym może być pod wpływem alkoholu.

Strażacy z Łowkowic pożegnali Mercedesa-Benz 208

W deszczowe niedzielne popołudnie 22 października strażacy z Łowkowic pożegnali 41-letniego Mercedesa-Benz 208.

Śmiertelny wypadek z udziałem samochodu osobowego i motocykla koło Kuniowa

W poniedziałek 23 października o godzinie 15:14 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Kluczborka.

Pożar pustostanu w Proślicach

W niedzielę 22 października 20 minut po północy do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze pustostanu w miejscowości Proślice.

1 osoba zginęła w pożarze mieszkania w Kluczborku

W niedzielę 22 października o godzinie 1:13 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnym przy ulicy Zamkowej w Kluczborku. Płomienie wydobywające się z mieszkania zauważyła postronna osoba.

Kierujący Hondą uderzył w drzewo na DK11

We wtorek 17 października chwilę przed godziną 14 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 11 Kluczbork – Olesno.