W niedzielę 6 października około godziny 15:20 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze powiatowej w Brzezinkach.
Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych Opla oraz Hyundaia.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Hyundai zjechała na łuku drogi na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z Oplem.
Kierująca Hyundaiem podróżowała z dwójką dzieci. Wszyscy zostali zabrani do szpitala na badania. Natomiast Oplem jechała tylko kobieta – nic jej się nie stało.
Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z OSP Wołczyn, jeden z JRG Kluczbork, zespół ratownictwa medycznego i policję.
To nie pierwsze zdarzenie w tym miejscu. Z powodu ostrego zakrętu kierujący pojazdami “ścinają” go, często doprowadzając do kolizji z innymi pojazdami.
Foto: Foto: OSP Wołczyn i Pomoc Drogowa Auto-MIL tel. 601 766 825



















Dodaj komentarz