Gmina Wołczyn

Młody chłopak został potrącony przez pociąg w Wołczynie

W poniedziałek 11 marca około godziny 23:35 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu osoby przez pociąg, do którego doszło w okolicach przejazdu kolejowego przy ulicy Sienkiewicza w Wołczynie.

Po dojeździe służb na miejsce zdarzenia, które miało miejsce koło przejazdu kolejowego przy ulicy Sienkiewicza okazało się, że na przejeździe kolejowym leży ciężko ranny 17-letni chłopak.

Natychmiast udzielono mu pomocy. Ofiara doznała amputacji kończyn dolnych poniżej kolan oraz innych poważnych obrażeń ciała. Mężczyzna był przytomny, jednak był utrudniony z nim kontakt. Ranny został zabrany przez ZRM do szpitala w Opolu.

Według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów do potrącenia mieszkańca Dolnego Śląska doszło o godzinie 22:40, kiedy pociąg towarowy ruszał z bocznego toru w kierunku Wrocławia. W momencie ruszania składu chłopak znajdował się między wagonami. Ciężko ranny mężczyzna blisko godzinę czołgał się w kierunku przejazdu kolejowego, gdzie został zauważony przez pracownika nastawni.

Dokładne przyczyny zdarzenia prowadzą policjanci z KPP w Kluczborku.

Do zdarzenia zadysponowano zastępy z JRG Kluczbork, OSP Wołczyn, policję oraz ZRM.

Total Page Visits: 7236 - Today Page Visits: 1

Dodaj komentarz

Please Login to comment
avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: