Gmina Kluczbork

KW PSP w Opolu kupuje nowe samochody. Jeden z nich trafi do Kluczborka

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Opolu ogłosiła przetarg na dostawę samochodów ratowniczo – gaśniczych.

Przedmiotem postępowania jest dostawa pięciu samochodów ratowniczo – gaśniczych. Zamówienie zostało podzielone na części.

Część pierwsza – dostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4×4 silnikiem o mocy min. 210 kW, zbiornikiem wody o pojemności 2500 – 3000 litrów, zbiornikiem środka pianotwórczego, działkiem wodno-pianowym i autopompą o wydajności min. 2400 l/min.

Część druga – dostawa dwóch ciężkich samochodów ratowniczo – gaśniczych 4×4 ze zbiornikiem wody 5000 l, zbiornikiem środka pianotwórczego, działkiem wodno-pianowym, autopompą o wydajności min. 3600 l/min i sprzęt opisany w specyfikacji.

Część trzecia – dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego 4×4 ze zbiornikiem wody 5000 l, zbiornikiem środka pianotwórczego, systemem piany sprężonej, działkiem wodno-pianowym, autopompą o wydajności min. 3200 l/min.

Część czwarta – dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 6×6. Na wyposażeniu m.in. zbiornik wody o pojemności min. 9000 l, zbiornik środka pianotwórczego, autopompa o wydajności min. 6000 l/min, działko wodno-pianowe i sprzęt opisany w specyfikacji.

Odbiorcy

Samochód z części pierwszej trafi do komendy w Prudniku, drugiej do komend w Kluczborku i Głubczycach, trzeciej do komendy w Namysłowie, a czwartej do komendy w Nysie.

Zamówienie należy wykonać do 30 czerwca 2022 roku.

Tekst: remiza.pl

Total Page Visits: 1582 - Today Page Visits: 1

Dodaj komentarz

Please Login to comment
avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: