Powiat

Kluczborska Policja podsumowała swoją pracę w 2019 roku.

Kluczborska Policja podsumowała swoją pracę w 2019 roku. Komendant Powiatowy Policji w Kluczborku podinsp. Paweł Kolczyk oraz jego zastępca mł.insp. Łukasz Gigiel przedstawili wyniki pracy osiągnięte w ubiegłym roku. W odprawie rocznej uczestniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Adam Tychowicz.


6 lutego 2020 r. W sali Starostwa Powiatowego Kluczborku odbyła się odprawa roczna kluczborskiej komendy policji, która rozpoczęła się od złożenia meldunku I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Adamowi Tychowiczowi przez podinsp. Andrzeja Białka – Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowego Policji w Kluczborku.

Witając wszystkich zgromadzonych policjantów, jak i zaproszonych gości Komendant kluczborskiej Policji podinsp. Paweł Kolczyk rozpoczął odprawę. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kluczborku mł.insp. Łukasz Gigiel omówił prace policjantów z wydziału prewencji. Pion kryminalny przedstawił Komendant Kolczyk. Podczas wystąpienia szef kluczborskich policjantów podkreślił wysoki poziom współpracy z władzami samorządowymi.

Podczas odprawy głos zabrali Starosta Kluczborski Mirosław Birecki, Zastępca Prokuratora Rejonowego w Kluczborku Dawid Wojtowicz, Burmistrz Byczyny Iwona Sobania oraz Burmistrz Wołczyna Jan Leszek Wiącek. Podczas swoich przemówień goście podkreślali dobrą współpracę z kluczborską policją, zaangażowanie w służbę społeczeństwu, jak i stale rosnącą poprawę bezpieczeństwa mieszkańców powiatu kluczborskiego.

W dalszej części odprawy I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Adam Tychowicz pozytywnie ocenił pracę kluczborskich policjantów, a następnie omówił wyniki pracy funkcjonariuszy z garnizonu opolskiego.

Na zakończenie podinsp. Paweł Kolczyk podziękował wszystkim służbom i instytucjom współpracującym z policją oraz policjantom i pracownikom policji za duże zaangażowanie
i wysiłek, jaki włożyli w pracę w 2019 roku. Komendant wyraził przekonanie, że dobre wyniki osiągnięte w minionym roku staną się motywacją do jeszcze bardziej wytężonej pracy funkcjonariuszy w roku bieżącym.

Źródło: Policja Kluczbork.

Total Page Visits: 719 - Today Page Visits: 2

Dodaj komentarz

Please Login to comment
avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: