Gmina Wołczyn

Nowy kierownik Posterunku Policji w Wołczynie.

Komendant Powiatowy Policji w Kluczborku podinsp. Paweł Kolczyk mianował na stanowisko kierownika Posterunku Policji w Wołczynie, st.asp. Karola Polaka.

Dotychczasowy kierownik asp.sztab. Adam Moskal będzie pełnił służbę na stanowisku kierowania kluczborskiej komendy Policji.

Wprowadzenie nowego kierownika posterunku odbyło się w obecności Burmistrza Wołczyna Jana Leszka Wiącka oraz zastępcy szefa kluczborskich policjantów mł.insp. Łukasza Gigiela.


Wczoraj, tj. 3 lutego br. w Urzędzie Miasta w Wołczynie odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego kierownika. Komendant Powiatowy Policji w Kluczborku podinsp. Paweł Kolczyk mianował na to stanowisko st.asp. Karola Polaka. To doświadczony funkcjonariusz, służbę w Policji pełni od ponadto 20 lat i prawie od samego początku związany jest z wołczyńskim posterunkiem Policji.

W uroczystości uczestniczył także Burmistrz Wołczyna pan Jan Leszek Wiącek, który życzył nowemu kierownikowi wielu sukcesów zawodowych. W trakcie uroczystości Burmistrz Wołczyna podziękował również byłemu kierownikowi asp.sztab. Adamowi Moskalowi za trzy lata służby na rzecz mieszkańców gminy Wołczyn, dodatkowo życząc wielu sukcesów zawodowych na stanowisku kierowania kluczborskiej komendy.

Starszy aspirant Karol Polak służbę w Policji rozpoczął w 1999 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Kluczborku. W 2000 roku został przydzielony do służby prewencyjnej Posterunku Policji w Wołczynie, gdzie od 2005 roku do chwili obecnej pełnił służbę w wydziale kryminalnym Posterunku Policji w Wołczynie.

Źródło: Policja Kluczbork.

Total Page Visits: 982 - Today Page Visits: 1

1
Dodaj komentarz

Please Login to comment
avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Dawid Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Dawid
Gość
Dawid

Ten policjant z profilu wygląda jak “Majami”
Z pitbulla

%d bloggers like this: