Gmina Kluczbork

Przekazanie Promes Dla MDP OSP

Punktualnie o godzinie 11:00 dnia 09.11.2022 r. 10 jednostek OSP z powiatu kluczborskiego otrzymało promesy finansowe przekazane przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Kamińskiego na łączną kwotę 38 500 zł.

Spotkanie z przedstawicielami jednostek MDP OSP zoorganizowane zostało w formie uroczystej zbiórki. Meldunek od dowódcy uroczystości odebrał Opolski Komendant Wojewódzki w Opolu st. bryg. Krzysztof Kędryk po czym w asysście pocztu sztandarowego i obecności znamienitych gości w sposób uroczysty dokonano podniesienia flagi państwowej na maszt.

W kolejnej części uroczystości Komendant Powiatowy PSP w Kluczborku st. kpt. Mariusz Stępień przywitał zaproszonych gości pośród których znaleźli się :

Pani Poseł na Sejm RP Violetta Porowska

Pani Poseł na Sejm RP Katarzyna Czochara 

Pan Dariusz Sitko Dyrektor Biura Wojewody Opolskiego

Druh Sylwester Lewicki Wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Opolu 

Pan Mirosław Birecki Starosta Powiatu Kluczborskiego 

Pan Roman Kamiński Zastępca Burmistrza Kluczborka 

Pan Jan Leszek Wiącek Burmistrz Wołczyna

Promesy na łączną kwotę 38 500 zł przekazane zostały jednostkom : OSP Chudoba, OSP Laskowice, OSP Lasowice Małe, OSP Wołczyn, OSP Wierzbica Górna, OSP Byczyna, OSP Roszkowice, OSP Łowkowice i wspólnie dla OSP Kujakowice Górne i OSP Kujakowice Dolne które będą realizowały zadanie w postaci budowy toru do MDP CTIF wspólnie.

Total Page Visits: 225 - Today Page Visits: 1

Dodaj komentarz

Please Login to comment
avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: