Gmina Kluczbork

13-letnia dziewczyna w wiadomościach sms deklarowała odebranie sobie życia. Kluczborski dyżurny uratował życie nastolatce

Ta interwencja na długo zostanie w pamięci dyżurnego kluczborskiej Policji nadkom. Jacka Sieradzkiego.

W miniony piątek, tj. 4 listopada, około godz. 20.00, dyżurny kluczborskiej Policji otrzymał zgłoszenie od zaniepokojonego członka rodziny, że 13-letnia dziewczyna w wiadomościach sms deklarowała odebranie sobie życia.

Dziewczyna nie odbierała połączeń od członka rodziny, w związku z czym, to dyżurny po kilku próbach połączył się z nastolatką. Policjant spokojnym i opanowanym głosem prowadził rozmowę, chcąc dowiedzieć się jak najwięcej szczegółów.

Była to bardzo trudna i stresująca rozmowa, jednakże dyżurnemu udało zdobyć się zaufanie młodej kobiety, jednocześnie ustalając jej położenie.

To dzięki zdobytym przez nadkom. J. Sieradzkiego informacjom, policjanci dotarli na czas do nastolatki, jednocześnie zapobiegając tragedii. Dziewczyna trafiła pod opiekę lekarzy.

Pamiętaj❗️ Jeśli znajdujesz się z stanie kryzysu emocjonalnego, poproś o pomoc, nie czekaj aż będzie za późno Jeśli znasz kogoś, kto znajduje się w kryzysie emocjonalnym, nie bądź obojętny. Skorzystaj z Całodobowej Linii Wsparcia dzwoniąc pod bezpłatny numer 800 70 2222.

Policja Kluczbork

Total Page Visits: 741 - Today Page Visits: 1

Dodaj komentarz

Please Login to comment
avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: