Potrącenie dziecka na pasach w Wołczynie.

W środę 30 września o godzinie 15:17 kluczborskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu na pasach 9-letniej dziewczynki na ulicy Namysłowskiej w Wołczynie (przy skrzyżowaniu z ulicą Kościelną).

Ligota Dolna. Potrącenie na przejściu dla pieszych.

W środę 30 września o godzinie 5:30 kluczborskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu na DK42 w Ligocie Dolnej – na wysokości oczyszczalni.

Poszukiwany zatrzymany do kontroli drogowej wpadł z narkotykami

W miniony weekend, kluczborscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego samochodem osobowym. W trakcie wykonywanych czynności z kierowcą, policjanci zwrócili uwagę na jego nerwowe zachowanie.

Oszuści znowu grasują.

Oszuści znowu próbują wyłudzić pieniądze. W poniedziałek 28 września, seniorka – mieszkanka powiatu kluczborskiego, odebrała telefon od rzekomego “syna”.

Sprzęt za blisko 50 tys. zł. już na wyposażeniu nowego Volvo z OSP Byczyna

W połowie września do strażaków z OSB Byczyna dotarł nowy sprzęt, który trafił na wyposażenie zakupionego nie dawno nowego Volvo GBA.

Pożar sadzy w Wąsicach

W sobotę 26 września około godziny 18:49 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku przyjął zgłoszenie o pożarze sadzy w kominie w budynku wielorodzinnym w Wąsicach.

Dachowanie na Strzeleckiej w Kluczborku

W sobotę 26 września o godzinie 15:49 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ulicy Strzeleckiej w Kluczborku.

Nocne dachowanie na DK45 pod Jasieniem

W piątek 25 września o godzinie 23:24 kluczborskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na DK45 pod Jasieniem.

Plama substancji ropopochodnej na DK45

W sobotę 26 września o godzinie 11:24 straż pożarna w Kuniowie została zadysponowana do plamy ropopochodnej na drodze krajowej numer 45 pomiędzy Kuniowem a Jasieniem. 

Groźne zdarzenie pod Wołczynem. Kierujący Seatem uderzył w betonowy przepust

W piątek 25 września o godzinie 20:25 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Brzezinki.

Kolizja pod Kujakowicami Dolnymi

W piątek 25 września około godziny 15:10 na łuku drogi między Kujakowicami Dolnymi a obwodnicą Kluczborka (DK11) doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Areszt dla sprawcy śmiertelnego wypadku w Nasalach

Sąd Rejonowy w Kluczborku tymczasowo aresztował na trzy miesiące 35-letniego kierowcę, który mając w organizmie blisko 2 promile alkoholu spowodował śmiertelny wypadek.

Kierujący oplem uderzył w inny pojazd i uciekł.

W piątek 18 września około godziny 19:30 na ulicy Wołczyńskiej w Kluczborku doszło do kolizji dwóch samochodów.

Świeczka przyczyną interwencji straży pożarnej.

W niedzielę 20 września o godzinie 20:39 straż pożarna została powiadomiona, o pożarze w jednym z mieszkań budynku mieszkalnym przy placu Niepodległości w Kluczborku.

Garnek przyczyną zadymienia mieszkania w Wołczynie

W piątek 18 września o godzinie 20:40 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o zadymieniu w budynku mieszkalnym przy ulicy Stelmacha w Wołczynie.

Przyczepa rolnicza przewróciła się podczas wyjazdu z pola.

We wtorek 15 września kilka minut po godzinie 12 na DK11 w Gotartowie doszło do zdarzenia z udziałem ciągnika rolniczego z przyczepą.

Włamanie do bankomatu w Kluczborku

W nocy z piątku na sobotę nieznany na obecną chwilę sprawca lub sprawcy okradli bankomat znajdujący się przy sklepie Kaufland w Kluczborku.

Alarm czujki dymu w budynku dworca.

W niedzielę 13 września o godzinie 18:33 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze w budynku dworca na stacji w Kluczborku.

Pijana kobieta staranowała słupki w Kluczborku

W niedzielę 13 września o godzinie 17:10 kluczborskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Jana Pawła II w Kluczborku. 

Policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie

Od początku września policjanci prowadzą akcję pn. bezpieczna droga do szkoły. Mundurowi patrolują okolice placówek oświatowych, sprawdzają czy kierujący przestrzegają przepisów ruchu drogowego. Kluczborscy funkcjonariusze spotykają się również z uczniami szkół znajdujących się na terenie naszego powiatu i rozmawiają z…