Jednostka OSP Chudoba powitała nowy samochód na podwoziu MAN-a

W piątek 3 grudnia kilka minut po godziny 20 do Chudoby przyjechał nowy lekki samochód – MAN TGE 6.180 w zabudowie firmy Perfekt.

Wypadek na DW 494 między Wędrynią a Łowoszowem

W niedzielę 7 listopada o godzinie 18:28 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Opolu wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej numer 494 na trasie Bierdzany – Olesno.

Kierujący passatem wjechał do rowu. Zatrzymał się przed betonowym przepustem

W niedzielę 17 października o godzinie 15:24 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 45.

Wypadek na DK11 między Bąkowem a Starym Olesnem

W środę 22 września o godzinie 8:10 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 11 w Kolonii Ciarka.

Dwie osoby ranne w wyniku czołowego zderzenia w Jasieniu

W środę 15 września o godzinie 5:16 kluczborskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na DK45 w miejscowości Jasienie.

Pędził 159km/h w terenie zabudowanym

34-latek, zatrzymany przez policjantów do kontroli drogowej, przez najbliższe trzy miesiące nie będzie mógł prowadzić samochodu. Mężczyzna w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał ponad 150 km/h. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy i ukarali go mandatem. Na konto…

Samochód ciężarowy wpadł do rowu na DW 494 w Szumiradzie

We wtorek 31 sierpnia o godzinie 18:42 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze wojewódzkiej numer 494 w Szumiradzie.

Wypadek na DK 45 pomiędzy Trzebiszynem a Bierdzanami

W sobotę 28 sierpnia chwilę po godzinie 14 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 45 pomiędzy Trzebiszynem a Bierdzanami.

Pożar nieużytków w Trzebiszynie

W środę 18 sierpnia około godziny 16:40 do dyżurnego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze nieużytków w Trzebiszynie.

Zderzenie samochodów w Chocianowicach. Jeden z kierujących zignorował znak STOP

W niedzielę 15 sierpnia o godzinie 23:20 do dyżurnego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów w Chocianowicach.

Zderzenie trzech pojazdów na DK11

W sobotę 14 sierpnia o godzinie 11:35 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku przyjął zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów na DK11 między Ciarką a Starym Olesnem.

Pożar zbiorników z olejem napędowym na terenie jednego z zakładów w Trzebiszynie

W poniedziałek 2 sierpnia o godzinie 16:11 do Dyżurnego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze stacji benzynowej na terenie jednego z zakładów w miejscowości Trzebiszyn.

Pożar kombajnu oraz zboża w Lasowicach Małych – maszyna spłonęła doszczętnie

W sobotę 31 lipca o godzinie 22:20 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku przyjął zgłoszenie o pożarze kombajnu, ścierniska oraz zboża w miejscowości Lasowice Małe.

Pożar ścierniska w Jasieniu Przys. Wawrzyńcowskie

We wtorek 27 lipca o godzinie 17:44 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze ścierniska w Jasieniu Przysiółek Wawrzyńcowskie.

Zderzenie dwóch samochodów ciężarowych na DK45

We wtorek 27 lipca o godzinie 17:09 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch samochodów ciężarowych na drodze krajowej numer 45 pomiędzy Jasieniem a Lasowicami Wielkimi.

Pożar zboża w Chocianowicach. W akcji 7 zastępów straży

W czwartek 22 lipca o godzinie 13:20 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze zboża na pniu w Chocianowicach.

Tragiczny wypadek na dk 45 Opole-Kluczbork. VW zderzył się z pojazdem ponadnormatywnym

We wtorek 20 lipca chwilę po północy do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 45 pomiędzy Trzebiszynem a Bierdzanami.

Zderzenie dwóch samochodów ciężarowych i dostawczego na DW 494

W poniedziałek 19 lipca o godzinie 8:58 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej numer 494.

6 hektarów jęczmienia na pniu spłonęło w Lasowicach Wielkich.

We wtorek 13 lipca o godzinie 15:24 do dyżurnego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze ścierniska w Lasowicach Wielkich.

Dachowanie samochodu osobowego na DK11

W środę 7 lipca około godziny 13:45 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o wypadku na DK11 między Ciarką a Starym Olesnem.