Nieuwaga podczas wyprzedzania przyczyna zdarzenia drogowego na DK45 pomiędzy Jasieniem a Lasowicami Wielkimi

W środę 15 listopada chwilę przed godziną 16:30 do kluczborskich służb wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym pomiędzy miejscowościami Jasienie i Lasowice Wielkie na drodze krajowej numer 45.

Ćwiczenia powiatowe “Moczary 2023”

MOCZARY 2023 – taki kryptonim Komendant Powiatowy PSP w Kluczborku bryg. Marek Kocielski nadał ćwiczeniom, które w dniu 6 października odbyły się w przysiółku Kamieniec gm. Lasowice Wielkie.

Zerwane dachy, powalone drzewa. Strażacy interweniowali po przejściu frontu atmosferycznego

W środę 13 września w wyniku przejścia frontu atmosferycznego z intensywnymi opadami deszczu i silnymi porywami wiatru strażacy w województwie opolskim do godziny 20:00 odnotowali 26 interwencji.

Jedna osoba ranna w zderzeniu Volkswagena i Peugeota na DK45 między Kuniowem a Jasieniem

W niedzielę 10 września kilka minut po godzinie 21 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na DK45 między Kuniowem a Jasieniem.

59 interwencji w województwie po przejściu frontu burzowego. W Gronowicach zerwane zostały dachy w budynkach gospodarczych

W sumie 59 interwencji odnotowali strażacy w województwie opolskim po przejściu frontu burzowego w środę 16 sierpnia.

Wędrynia. Pijany 20-latek kierujący Volkswagenem uderzył w betonowy przepust. Kierowca miał prawie 2,5 promila

W sobotę 5 sierpnia o północy służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej numer 494 w miejscowości Wędrynia pomiędzy Olesnem i Bierdzanami.

Ćwiczenia „Bażany 2023”

Przed nami okres zwiększonego zagrożenia pożarowego w lasach, aby być gotowym do działań w tym specyficznym terenie 28 czerwca 2023r w leśnictwie Bażany na terenie nadleśnictwa Kluczbork odbyły się ćwiczenia pod kryptonimem „Bażany 2023”, które dotyczyły wielkopowierzchniowego pożaru lasu.

Pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Laskowice

W czwartek 15 czerwca o godzinie 19:10 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Laskowice w gminie Lasowice Wielkie.

Kolizja 3 samochodów na DK45 między Jasieniem a Kuniowem

W środę 31 maja około godziny 16:50 na DK45 między Jasieniem a Kuniowem doszło do zderzenia trzech samochodów – dwóch osobowych i jednego busa.

Groźny wypadek na DK45. Między Jasieniem a Lasowicami Wielkimi zderzyły się trzy samochody

W środę 31 maja o godzinie 10:40 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK45 między Jasieniem a Lasowicami Wielkimi.

Pożar dachu budynku jednorodzinnego w Chudobie

W piątek 12 maja około godziny 19:20 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Chudoba w gminie Lasowice Wielkie.

Kierująca autem dostawczym dachowała między Szumiradem a Bierdzanami

W piątek 12 maja około godziny 15:15 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na DW494 między Szumiradem a Bierdzanami.

Wyprzedzanie na DK45 zakończone dachowaniem Volkswagena

We wtorek 28 lutego około godziny 11 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na DK11 w okolicach Bąkowa.

Kierujący ciężarowym MAN-em wjechał do rowu w Lasowicach Wielkich. W samochodzie wyrwana została tylna oś i uszkodzony zbiornik

We wtorek 31 stycznia około godziny 8:10 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu ciężarowego w miejscowości Lasowice Wielkie.

Dachowanie Toyoty między Lasowicami Małymi a Lasowicami Wielkimi

W sobotę 21 stycznia około godziny 21:40 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym między Lasowicami Małymi a Lasowicami Wielkimi.

Osoba kierująca Fiatem wjechała do rowu w Chudobie. Pojazd przewrócił się na bok

W poniedziałek 16 stycznia o godzinie 7:59 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Chudobie.

Zderzenie Skody oraz Audi w Chocianowicach

W poniedziałek 2 stycznia około godziny 18:35 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku w Chocianowicach.

Pijany kierujący Peugeotem wjechał do rowu i uciekł. Służby o zdarzeniu poinformował samochód

W niedzielę 18 grudnia około godziny 13 służby ratunkowe otrzymały powiadomienie o zdarzeniu drogowym na DW494 w miejscowości Szumirad.

Zderzenie dwóch Audi i Forda na DK45 między Trzebiszynem a Bierdzanami

W sobotę 26 listopada około godziny 13:55 do dyżurnego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie wypadku na DK45 między Trzebiszynem a Bierdzanami.

Śmiertelny wypadek w Gronowicach. Kierujący Audi 22-letni obywatel Ukrainy uderzył w drzewo

We wtorek 15 listopada około godziny 1:20 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Gronowice.