Pożar lasu w miejscowości Oś – ćwiczenia BUSH-2021

W sobotę 19 czerwca o godzinie 8:30 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze lasu na dużej powierzchni w miejscowości Oś.

Dzień dziecka w chocianowickiej podstawówce

Pokaz radiowozu, motocykla oraz policyjnego wyposażenia to jedne z atrakcji jakie przygotowali kluczborscy policjanci dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Chocianowicach. Spotkanie miało charakter profilaktyczny a imprezę zorganizowano z okazji Dnia Dziecka.

Pożar suchej trawy w Chocianowicach.

W środę 28 kwietnia o godzinie 19:12 strażacy z OSP Chocianowice zostali zadysponowani do pożaru suchej trawy koło miejsca biwakowego przy lesie w Chocianowicach.

Wypadek w Laskowicach. 3 osoby ranne po dachowaniu na polu.

We wtorek 27 kwietnia o godzinie 21:30 do dyżurnego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w pobliżu Laskowic.

Kierujący audi uderzył w przepust drogowy na DK45

W piątek 16 kwietnia około godziny 11:35 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na DK45 między Kuniowem a Jasieniem.

Pożar wędzarni w Laskowicach – ogień rozprzestrzenił się na budynek gospodarczy

W poniedziałek 12 kwietnia Dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku o godzinie 20:10 przyjął zgłoszenie, iż w miejscowości Laskowice doszło do pożaru wędzarni usytuowanej w pobliżu budynku gospodarczego.

Śmiertelny wypadek na DK45

W czwartek 8 kwietnia o godzinie 15:20 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 45 w Lasowicach Wielkich.

Kompletnie pijany mężczyzna wjechał do rowu na DK45.

W niedzielę 14 marca około godziny 2:30 na DK45 pod miejscowością Jasienie doszło do zdarzenia drogowego.

Pożar przewodu kominowego w Chudobie

Około godziny 11:30 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze przewodu kominowego w budynku w Chudobie.

Pożar przewodu kominowego w Chocianowicach

W środę 24 lutego około godziny 21:40 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze przewodu kominowego w budynku mieszkalnym w Chocianowicach.

Policyjny profilaktyk na spotkaniu z dziećmi

Kluczborscy policjanci kontynuują spotkania w szkołach w trakcie których rozmawiają o bezpieczeństwie. Po feriach zimowych, kiedy dzieci klas I-III powróciły do szkół mundurowi przypominają najmłodszym uczniom o zasadach bezpiecznego zachowania się nie tylko na drodze i podczas zabaw, ale także…

Otwarcie mieszkania w Jasieniu.

W sobotę 9 stycznia około godziny 12:50 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o potrzebie otwarcia mieszkania w budynku mieszkalnym w Jasieniu przy ulicy Zwycięstwa.

Dwa zdarzenia drogowe obok siebie na DK45 w jednym czasie.

W piątek 18 grudnia o godzinie 12:56 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 45 na trasie Kluczbork – Opole.

Ford stanął w płomieniach po uderzeniu w drzewo.

W czwartek 17 grudnia około godziny 22:30 kluczborskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pojeździe, które uderzyło w drzewo i się zapaliło na drodze między Lasowicami Małymi a Gronowicami.

Pożar drewna przy garażu w Tułach.

W sobotę 12 grudnia około godziny 21 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze drewna zgromadzonego przy garażu w miejscowości Tuły.

Zderzenie samochodów na DK45 pod Jasieniem

W piątek 20 listopada o godzinie 20:51 do kluczborskich służb ratowniczych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 45 między Jasieniem a Lasowicami Wielkimi.

Zatrzymany sprawca śmiertelnego wypadku na DK-11

Kluczborscy policjanci ustalili tożsamość kierowcy oraz samochód biorący udział w wypadku drogowym na DK-11 w którym zginął 25-letni mężczyzna. Funkcjonariusze na terenie Bielska-Białej zatrzymali 71-letnią kobietę podejrzaną o ten czyn. Sąd w stosunku do kierowcy zastosował poręczenie majątkowe oraz dozór…

Śmiertelny wypadek na dk 11 koło Ciarki. Zderzyły się dwa samochody.

W poniedziałek 2 listopada 2020 roku o godzinie 16:25 do kluczborskich służb ratowniczych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 11 pomiędzy Ciarką a Starym Olesnem.

Działania strażaków w związku z ulewnymi deszczami.

W związku z ulewnymi deszczami strażacy w powiecie mieli dużo pracy z powodu licznych podtopień. Działania prowadzone były głównie w Gminie Byczyna.

Ciężarówka uderzyła w tył autobusu na DK45 w Jasieniu

W środę 14 października około godziny 14:30 na DK45 w Jasieniu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem autobusu oraz samochodu ciężarowego.