Pijany kierujący Oplem spowodował kolizję w Gierałcicach. Miał prawie 2,5 promila alkoholu, nie posiadał prawa jazdy

W poniedziałek 13 lutego około godziny 14:20 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Opolskiej w Gierałcicach.

Policjanci łącznie zabezpieczyli ponad 7 kilogramów marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 200 tys. złotych

Zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających usłyszał 32-letni mieszkaniec gminy Wołczyn. Podejrzenia kryminalnych potwierdziły się w trakcie przeszukania jego domu. Funkcjonariusze na poddaszu znaleźli ponad 7 kg narkotyków. Badania narkotesterem potwierdziły, że zabezpieczone środki to marihuana. Mężczyźnie grozi teraz do…

Kierujący Skodą wjechał w zaparkowanego Volkswagena w Wołczynie. Uszkodzony także został budynek mieszkalny

W sobotę 28 stycznia kilka minut po północy służby otrzymały informację o zdarzeniu drogowym na ulicy Kluczborskiej w Wołczynie.

W godzinach nocnych na terenie gminy Wołczyn policjanci prowadzili poszukiwania mężczyzny, który poinformował, że chce popełnić samobójstwo.

W godzinach nocnych na terenie gminy Wołczyn policjanci prowadzili poszukiwania mężczyzną, który opuścił miejsce zamieszkania informując, że chce popełnić samobójstwo.

Pożar przewodu kominowego w przysiółku Wesoła k. Szymonkowa

W czwartek 19 stycznia około godziny 18:30 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze sadzy w kominie w przysiółku Wesoła k. Szymonkowa.

Zadymienie w opuszczonym budynku w Wołczynie

W sobotę 31 grudnia około godziny 9:30 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o dymie wydobywającym się z pustostanu przy ulicy Opolskiej w Wołczynie.

Zderzenie Skody oraz Volkswagena między Krzywiczynami a Komorznem

W piątek 30 grudnia około godziny 17:30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych między Krzywiczynami a Komorznem.

Ciężarówka z ładunkiem drewna przewróciła się do rowu na drodze między Radomierowicami a Wierzchami

W środę 14 grudnia około godziny 9:30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu ciężarowego z ładunkiem drewna na drodze między Radomierowicami a Wierzchami.

Kierujący BMW wjechał do rowu w Wołczynie

We wtorek 13 grudnia około godziny 15 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Przemysłowej w Wołczynie.

Kierujący Skodą wjechał w drzewo między Krzywiczynami a Komorznem

W poniedziałek 5 grudnia około godziny 5 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym między Krzywiczynami a Komorznem.

Zderzenie samochodu z jeleniem na DK42. Zwierzę zginęło na miejscu. Kierującemu nic się nie stało

W piątek 2 grudnia o godzinie 18:13 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o kolizji samochodu osobowego z jeleniem na DK42 przy skręcie na Gierałcice Małe.

“Bezpieczna kobieta w powiecie kluczborskim”

W środę 23 listopada w sali Wołczyńskiego Ośrodka Kultury w trakcie zajęć z Trenerem aktywności outdoorowych p. Beatą Olaniszyn odbyły się pierwsze pilotażowe zajęcia pn. “Bezpieczna kobieta w powiecie kluczborskim”.

Pożar przewodu kominowego w budynku jednorodzinnym w Brzezinkach

W czwartek 24 listopada około godziny 16 do dyżurnego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze sadzy w kominie w budynku jednorodzinnym w Brzezinkach.

Pożar samochodu między Ligotą Wołczyńską a Wierzbicą Górną

W środę 16 listopada o godzinie 18:50 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego marki Ford.

“Tylko na chwilę” – mistrzowie parkowania. Kierowcy blokują wyjazd z OSP Wołczyn

Jak co roku straży z OSP Wołczyn apelują do odwiedzających cmentarz w Wołczynie, by nie blokowali wyjazdu wozom strażackim.

Prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie policjanta, który po zderzeniu z innym autem uciekł z miejsca zdarzenia

Prokuratura Rejonowa w Kluczborku rozpoczęła postępowanie w sprawie zderzenia dwóch samochodów osobowych w Gierałcicach.

Zderzenie Audi i Fiata w Gierałcicach. Auto, którym jechał sprawca należy do policjanta. Kierowca dalej jest poszukiwany

We wtorek 25 października o godzinie 18:42 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Gierałcice w gminie Wołczyn.

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 77-letniego mieszkańca gminy Wołczyn

W poniedziałek 24 października w godzinach wieczornych policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 77-letniego mężczyzny. Zaginięcie zgłosił członek rodziny zaniepokojony nieobecnością starszego mężczyzny.

Pożar domu jednorodzinnego w Brzezinkach koło Wołczyna

W piątek 21 października o godzinie 19:03 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Brzezinki w gminie Wołczyn.

Uwaga na dzikie zwierzęta. Zderzenie Forda z dzikiem między Markotowem Małym a Wołczynem

W czwartek 13 października około godziny 22:30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z dzikiem na DK42 między Markotowem Małym a Wołczynem.