Wypadek w Wąsicach. Kierujaca była pijana.

W piątek 16 października około godziny 20:30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na ulicy Opolskiej w Wąsicach.

Potrącenie dziecka na pasach w Wołczynie.

W środę 30 września o godzinie 15:17 kluczborskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu na pasach 9-letniej dziewczynki na ulicy Namysłowskiej w Wołczynie (przy skrzyżowaniu z ulicą Kościelną).

Pożar sadzy w Wąsicach

W sobotę 26 września około godziny 18:49 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku przyjął zgłoszenie o pożarze sadzy w kominie w budynku wielorodzinnym w Wąsicach.

Groźne zdarzenie pod Wołczynem. Kierujący Seatem uderzył w betonowy przepust

W piątek 25 września o godzinie 20:25 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Brzezinki.

Garnek przyczyną zadymienia mieszkania w Wołczynie

W piątek 18 września o godzinie 20:40 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o zadymieniu w budynku mieszkalnym przy ulicy Stelmacha w Wołczynie.

Uszkodzony dach i zalane mieszkanie w Krzywiczynach

W niedzielę 30 sierpnia o godzinie 6:05 straż pożarna została powiadomiona o zalewaniu mieszkania w budynku wielorodzinnym w Krzywiczynach.

Otwarcie mieszkania w Wołczynie.

W sobotę 22 sierpnia około godziny 10 straż pożarna została zadysponowana do otwarcia mieszkania w budynku wielorodzinnym w rynku w Wołczynie.

Z przedszkolakami o bezpieczeństwie

Kluczborska profilaktyk w towarzystwie “Policusia” – maskotki opolskiej policji, spotkała się z maluchami w Publicznym Przedszkolu w Wołczynie. Policjantka przypomniała dzieciom jak ważne jest używanie elementów odblaskowych, jak prawidłowo zachowywać się na chodniku, przejściu dla pieszych czy ścieżce rowerowej. Przestrzegła…

Kolizja w Gierałcicach

We wtorek 4 sierpnia o godzinie 9:30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na ulicy Opolskiej w Gierałcicach.

Potrącenie na pasach w Wołczynie.

W poniedziałek 3 sierpnia po godzinie 14 na rynku w Wołczynie doszło do potrącenia.

Nowa Wieś. Pożar zboża na pniu i ścierniska.

We wtorek 28 lipca o godzinie 14 straż pożarna w Kluczborku została powiadomiona o pożarze zboża na pniu w miejscowości Nowa Wieś (koło Smard).

Wypadek na DK 42 pod Wołczynem – zderzyły się dwa busy

We wtorek 14 lipca kilka minut po godzinie 9 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 42 w Ligocie Wołczyńskiej.

Wołczyn. Plama substancji na drodze.

W niedzielę 12 lipca około godziny 20 Ochotnicza Straż Pożarna w Wołczynie została zadysponowana do plamy substancji na ulicy Opolskiej w Wołczynie.

Kolizja w Wołczynie. Jeden z kierujących był pijany.

W niedzielę 10 maja około godziny 13 w Wołczynie na skrzyżowaniu ulic Namysłowskiej oraz Kościelnej doszło do zderzenia dwóch samochodów.

Wołczyn Pożar sadzy w kominie.

W środę 22 kwietnia około godziny 20 straż pożarna została powiadomiona o pożarze sadzy w przewodzie kominowym w Wołczynie przy ulicy Ligonia.

Wołczyn. Pożar sadzy w kominie.

We wtorek 24 marca o godzinie dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku przyjął zgłoszenie o pożarze sadzy w kominie w budynku mieszkalnym przy ulicy Słowackiego w Wołczynie. Po dojeździe na miejsce zdarzenia straż potwierdziła treść zgłoszenia. Działania polegały na…