Zderzenie dwóch samochodów w Wąsicach

W środę 7 kwietnia około godziny 15:30 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Wąsice.

Pożar śmietnika na cmentarzu w Wołczynie.

W piątek 2 kwietnia około godziny 10:50 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku przyjął zgłoszenie o pożarze śmietnika na cmentarzu przy ulicy Byczyńskiej w Wołczynie.

Pożar altany w Wołczynie

W piątek 26 marca około godziny 20:10 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze altany przy ulicy Przemysłowej w Wołczynie. Po dojeździe na miejsce strażacy zastali w pełni rozwinięty pożar obiektu.

Pożar sufitu w łazience. Przyczyną zwarcie instalacji wentylatora.

We wtorek 23 marca około godziny 17:30 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnym w Gierałcicach.

Pomoc ZRM w zniesieniu do karetki pacjenta z COVID 19.

W poniedziałek 22 marca o godzinie 19:27 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o potrzebie pomocy ZRM w zniesieniu pacjenta z budynku przy ulicy Opolskiej w Wołczynie.

Pożar BMW w Wąsicach. Pojazd spłonął doszczętnie.

W czwartek 18 marca o godzinie 15:39 do dyżurnego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na ulicy Głównej w Wąsicach w gminie Wołczyn.

Uruchomiona czujka tlenku węgla przyczyną interwencji straży pożarnej

W niedzielę 14 marca około godziny 14:51 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o uruchomieniu się czujnika tlenku węgla w jednym z mieszkań na Osiedlu Młodych w Wołczynie.

Pożar traw, pomoc ZRM, plama substancji – 3 zdarzenia jednego dnia w gminie Wołczyn

Około godziny 14:25 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze suchych traw w miejscowości Szymonków – Szklarnia.

Pożar przewodu kominowego w Świniarach Wielkich

W piątek 5 marca około godziny 21:50 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze przewodu kominowego w budynku mieszkalnym w Świniarach Wielkich.

Pożar garażu w Ligocie Wołczyńskiej.

W niedzielę 28 lutego o godzinie 16:17 do dyżurnego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze garażu w miejscowości Ligota Wołczyńska.

Pożar sterty śmieci oraz gałęzi w Wołczynie

W poniedziałek 22 lutego o godzinie 18 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze śmieci przy ulicy Fabrycznej w Wołczynie.

Pożar stodoły okazał się złośliwym fałszywym alarmem.

W niedzielę 21 lutego około godziny 21:15 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze stodoły w miejscowości Ligota Dolna. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z JRG Kluczbork oraz dwa z OSP Kuniów i jeden z OSP Bogacica.

Zadymienie piwnicy oraz alarm fałszywy w Wołczynie

We wtorek 16 lutego około godziny 17:28 Dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o silnym zadymieniu w piwnicy w budynku wielorodzinnym przy ulicy Fabrycznej w Wołczynie.

Pożar komina w Gierałcicach

W sobotę 13 lutego około godziny 12 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze sadzy w kominie w budynku mieszkalnym przy ulicy Opolskiej w Gierałcicach.

Pożar komina w Wołczynie

W czwartek 11 lutego około godziny 7:30 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze sadzy w kominie w budynku mieszkalnym przy ulicy Traugutta w Wołczynie.

Pożar budynku mieszkalnego w Krzywiczynach

W poniedziałek 8 lutego o godzinie 21:02 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Krzywiczyny.

Pożar sadzy w kominie w Wołczynie

W czwartek 28 stycznia około godziny 9:40 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze sadzy w kominie w budynku mieszkalnym przy placu Wolności w Wołczynie. Przybyli na miejsce strażacy potwierdzili treść zgłoszenia. Działania polegały na zabezpieczeniu…

Kierująca seatem wjechała w leżące na drodze drzewo

O ogromnym szczęściu może mówić kobieta, która najechała autem na powalone na drodze drzewo.

Plandeka uszkodziła dwa samochody ciężarowe na DK42

W środę 3 lutego około godziny 13 na DK42 między Wołczynem a Wierzbicą Górną doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów ciężarowych.

Otwarcie mieszkania w Wołczynie

W poniedziałek 1 lutego po godzinie 10 straż pożarna została zadysponowana do pomocy policji przy otwarciu mieszkania w bloku na Osiedlu Młodych w Wołczynie.