2 promile miał obcokrajowiec, który uderzył w drzewo pod Ciecierzynem

W niedzielę 21 lutego około godziny 16 w Ciecierzynie na drodze w kierunku Miechowej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.

Pożar przewodu kominowego w Byczynie

W poniedziałek 15 lutego o godzinie 11:50 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze przewodu kominowego w budynku jednorodzinnym przy ulicy Hotelowej w Byczynie.

Zadymienie w sklepie Żabka w Byczynie

W sobotę 13 lutego o godzinie 18:34 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o zadymieniu w sklepie Żabka w Byczynie.

Dachowanie na DK11 w Kostowie.

W niedzielę o godzinie 14:36 kluczborskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na DK11 w Kostowie.

Wypadek w Gołkowicach – alarm fałszywy z systemu SOS

W niedzielę 7 lutego około godziny 12:45 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o wypadku w Gołkowicach.

Sprawca kradzieży rowerów zatrzymany w niecałą godzinę od popełnienia przestępstwa.

Domeną dzielnicowego, jest znać swój rejon służbowy i ludzi na nim zamieszkujących. Ta wiedza pozwoliła kluczborskim dzielnicowym zatrzymać sprawcę kradzieży rowerów, w niespełna godzinę od otrzymanego zgłoszenia. Jak się okazało wytypowany przez mundurowych 60-latek, tego dnia ukradł dwa jednoślady, o…

Przekazanie pacjenta w Byczynie. Na stadionie lądował LPR

W sobotę 30 stycznia o godzinie 14:30 na stadionie miejskim im. Kazimierza Górskiego w Byczynie wylądował śmigłowiec  LPR – Ratownik 23 z opolskiej bazy HEMS.

Poszukiwany wpadł, bo nie miał maseczki

Policjanci z Posterunku Policji w Byczynie podjęli interwencję wobec mężczyzny, który nie stosował się do obowiązku zakrywania ust i nosa. Po sprawdzeniu mieszkańca powiatu kluczborskiego w policyjnym systemie, okazało się, że 37-latek był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

Mężczyzna przygnieciony przez samochód podczas prac naprawczych

W czwartek 28 stycznia o godzinie 8:30 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o tym, że na jednej z prywatnych posesji w miejscowości Gołkowice (Daniszów) w gminie Byczyna podczas naprawy samochodu terenowego auto spadło z lewarka, przygniatając mężczyznę.

Awantura w mieszkaniu i groźba popełnienia samobójstwa.

W sobotę 9 stycznia 2021 roku przed godziną 20 do kluczborskich służb ratowniczych wpłynęło zgłoszenie o awanturze domowej a następnie deklaracji chęci popełnienia samobójstwa w jednym z mieszkań na Rynku w Byczynie.

Dachowanie w Miechowej – kierowca pod wpływem alkoholu.

W czwartek 7 stycznia około godziny 22:20 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem jednego samochodu w Miechowej.

Pożar sadzy w przewodzie kominowym w Byczynie

W czwartek 31 grudnia o godzinie 11:51 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze sadzy w przewodzie kominowym w budynku jednorodzinnym przy ulicy Polanowickiej w Byczynie.

Sprzęt wart 68 tys. zł trafił do jednostek OSP z gminy Byczyna

We wtorek 29 grudnia 2020 r. w Urzędzie Miejskim w Byczynie przekazany został sprzęt ratowniczo-gaśniczy wszystkim jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Byczyna. Zakup sprzętu kosztował 68 100 zł.

Utrata panowania nad autem przyczyną wjechania do rowu na DK11

W środę 23 grudnia około godziny 10:45 służby ratunkowe otrzymały informację o zdarzeniu drogowym na DK11 między Gołkowicami a Kostowem.

Miał prawie 2,1 promila. Nie przyznaje się do kierowania autem.

We wtorek 22 grudnia około godziny 9:15 patrol policji próbował zatrzymać na DK11 w Kostowie do kontroli drogowej volkswagena, który w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 31 km.

Pożar przewodu kominowego w budynku jednorodzinnym w Roszkowicach

W piątek 4 grudnia o godzinie 9:45 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze przewodu kominowego w budynku jednorodzinnym w Roszkowicach.

Najechanie na tył śmieciarki na DK11 w Kostowie

W piątek 4 grudnia kilka minut po godzinie 7 kluczborskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na DK11 w Kostowie.

Zadymienie w budynku w Byczynie.

W środę 3 grudnia o godzinie 6:45 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o zadymienie budynku przy ulicy Cegielnianej w Byczynie.

Kierujący seatem wjechał w drzewo.

W czwartek 26 listopada o godzinie 5:47 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Byczyna – Ciecierzyn.

Opel uderzył w słup – kolizja w Byczynie

W czwartek 19 listopada 15 minut po północy policja w Byczynie dostała zgłoszenie o samochodzie osobowym, który uderzył w słup przy ulicy Stawowej w Byczynie.