Opel uderzył w słup – kolizja w Byczynie

W czwartek 19 listopada 15 minut po północy policja w Byczynie dostała zgłoszenie o samochodzie osobowym, który uderzył w słup przy ulicy Stawowej w Byczynie.

Zderzenie 3 samochodów na DK11. Kierujący dwoma pojazdami bez prawa jazdy.

W poniedziałek 2 listopada około godziny 5:30 na DK11 między Sarnowem a Biskupicami doszło do kolizji trzech samochodów: volkswagena tiguan, bmw, oraz ligiera.

Kolizja w Byczynie.

W sobotę 24 października około godziny 18:15 na ulicy Basztowej w Byczynie – ciąg DW 487.

Wypadek w Byczynie. Rowerzysta wjechał pod ciężarówkę.

W piątek 23 października o godzinie 12.54 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem samochodu ciężarowego oraz rowerzysty na DK11 w Byczynie.

Strażacy pomogli załodze karetki, która utknęła w błocie

W czwartek 15 października o godzinie 20:13 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku zadysponował jeden zastęp z OSP Byczyna do pomocy załodze karetki Państwowego Ratownictwa Medycznego, która jadąc do zachorowania utknęła w błocie na polnej drodze pomiędzy wsiami Komorzno,…

Działania strażaków w związku z ulewnymi deszczami.

W związku z ulewnymi deszczami strażacy w powiecie mieli dużo pracy z powodu licznych podtopień. Działania prowadzone były głównie w Gminie Byczyna.

Kierujący uderzył w betonowy przepust w Byczynie.

W sobotę 10 października o godzinie 19:19 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o wypadku na DK11 w Byczynie.

Pożar samochodu ciężarowego na DK 11

W środę 7 października o godzinie 4:50 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu ciężarowego na ulicy Kluczborskiej w Byczynie.

Sprzęt za blisko 50 tys. zł. już na wyposażeniu nowego Volvo z OSP Byczyna

W połowie września do strażaków z OSB Byczyna dotarł nowy sprzęt, który trafił na wyposażenie zakupionego nie dawno nowego Volvo GBA.

Areszt dla sprawcy śmiertelnego wypadku w Nasalach

Sąd Rejonowy w Kluczborku tymczasowo aresztował na trzy miesiące 35-letniego kierowcę, który mając w organizmie blisko 2 promile alkoholu spowodował śmiertelny wypadek.

81-latek wjechał w barierki w Byczynie.

W poniedziałek 7 września o godzinie 10:35 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 11 w miejscowości Byczyna.

Przekazanie pacjenta załodze LPR w Polanowicach.

W sobotę 5 września kilka minut po godzinie 17 na boisku sportowym w miejscowości Polanowice wyładował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego “Ratownik 13” HEMS Wrocław.

Mały wielki bohater

11-letni Marcel dał przykład wzorowej postawy i odpowiedzialnej reakcji. Młody chłopak, w czasie gdy jego mama potrzebowała pomocy medycznej, nie spanikował i zadzwonił pod numer alarmowy 112. W ten sposób szybko wezwał pomoc. To dzięki prawidłowej reakcji syna służby przyjechały…

Dachowanie fiata w Jakubowicach. Kierowca nie miał prawa jazdy.

W niedzielę 16 sierpnia o godzinie 11:55 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Jakubowice.

Strażacy z OSP Byczyna na zawodach TFC w Płocku

W niedzielę 9 sierpnia strażacy z OSP Byczyna – Piotr Biegun i Kamil Rokicki wystartowali w zawodach Toughest Firefighter Challenge Płock 2020, które odbyły się na Starym Rynku w Płocku.

Dogaszanie pogorzeliska w Proślicach.

W niedzielę 2 sierpnia od godzin popołudniowych trwało dogaszanie sterty słomy w Proślicach.

Wojsławice – zadymienie w mieszkaniu budynku wielorodzinnego

W niedzielę 2 sierpnia o godzinie 12:53 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o zadymieniu mieszkania w budynku wielorodzinnym w Wojsławicach.

Pożar sterty słomy w Proślicach.

W niedzielę 2 sierpnia o godzinie 4:06 straż pożarna została powiadomiona o pożarze sterty słomy na polu w Proślicach.

Byczyna. Pomoc starszej kobiecie – strażacy musieli wyważyć drzwi do mieszkania.

W sobotę 25 lipca o godzinie 9:36 służby ratunkowe zostały powiadomione przez osobę, że nie może dostać się do mieszkania starszej kobiety, którą się opiekuje.