Tlenek węgla w mieszkaniu. Zasłabła nastolatka.

W sobotę 9 stycznia kilka minut przed godziną 22 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o zasłabnięciu nastolatki w jednym z mieszkań w bloku mieszkalnym przy ulicy Grunwaldzkiej w Kluczborku.

Potrącenie rowerzystki w Kluczborku.

W czwartek 7 stycznia około godziny 15:15 przy wyjeździe ze stacji benzynowej przy ulicy Jagielońskiej w Kluczborku doszło do potrącenia kobiety jadącej rowerem przez auto osobowe.

Plama substancji ropopochodnej w Bogacicy.

W czwartek 7 stycznia około godziny 13 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o plamie substancji ropopochodnej w Bogacicy. 

Groźny wypadek w Kluczborku. Na wiadukcie zderzyły się trzy samochody.

We wtorek 5 stycznia około 22:20 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu trzech samochodów osobowych w Kluczborku na ul. Wołczyńskiej.

Pożar komina w Borkowicach – fałszywy alarm.

W niedzielę 3 stycznia około godziny 23:30 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze sadzy w kominie w domu jednorodzinnym w Borkowicach przy ulicy Kraskowskiej.

Pożar sadzy w przewodzie kominowym w Smardach Dolnych.

W środę 30 grudnia przed godziną 18 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze sadzy w przewodzie kominowym w budynku mieszkalnym przy ulicy Wielkiej w Smardach Dolnych.

Fałszywy alarm dotyczący gazu.

W czwartek 31 grudnia około godziny 18:10 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o ulatniającym się gazie w jednym z mieszkań przy ulicy Broniewskiego w Kluczborku.

Ciężarówka wjechała do rowu na DK11

We wtorek 29 grudnia po godzinie 7 kluczborskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu ciężarowego pod Gotartowem na DK11.

Pożar sadzy w kominie w Kraskowie.

W niedzielę 27 grudnia około godziny 17:15 straż pożarna w Kluczborku odebrała zgłoszenie o pożarze sadzy w przewodzie kominowym w budynku Kraskowie.

Zderzenie dwóch samochodów na DK45.

W sobotę 26 grudnia o godzinie 18:35 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 45 pomiędzy Kuniowem a Jasieniem.

Awaria instalacji wodnej przyczyną interwencji służb.

W sobotę 26 grudnia kilka minut po godzinie 16 straż pożarna w Kluczborku została poproszona przez policję o otwarcie mieszkania w jednym z bloków przy ulicy Konopnickiej w Kluczborku.

Kluczbork. Pożar sadzy w kominie.

W sobotę 19 grudnia około godziny 21:45 straż pożarna w Kluczborku odebrała zgłoszenie o pożarze sadzy w przewodzie kominowym w budynku wielorodzinnym przy ulicy Wołczyńskiej w Kluczborku.

Zderzenie skutera z samochodem. Poszkodowany był po spożyciu alkoholu.

W piątek 18 grudnia około godziny 6:30 kluczborskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu samochodu oraz skutera na skrzyżowaniu ulicy Opolskiej oraz gen. Sikorskiego w Kluczborku.

Otwarcie mieszkania w Bąkowie.

W poniedziałek 14 grudnia o godzinie 18:31 kluczborskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od zaniepokojonych mieszkańców Bąkowa, że nie mogą nawiązać kontaktu z sąsiadem. Nikt także nie otwierał drzwi mieszkania.

Pożar sadzy w kominie w Borkowicach.

W poniedziałek 14 grudnia kilka minut po północy straż pożarna w Kluczborku odebrała zgłoszenie o pożarze sadzy w kominie w jednym z domów przy ulicy Kraskowskiej w Borkowicach.

Pożar w budynku mieszkalnym w Bażanach.

W niedzielę 13 grudnia o godzinie 10:53 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku przyjął zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnym w Bażanach.

Policjanci złapali złodzieja chwilę po włamaniu do sklepu. Na koncie miał wiele włamań.

Kluczborscy policjanci wytypowali i zatrzymali mężczyznę, który w listopadzie br. dokonał licznych kradzieży oraz kradzieży z włamaniem na terenie powiatu kluczborskiego. Straty jakie oszacowali pokrzywdzeni przekraczają 20 000 zł. 37-latek decyzją sądu na 3 miesiące trafił do aresztu. Za popełnione…

Mężczyzna groził podpaleniem mieszkania w Kluczborku.

W piątek 4 grudnia około godziny 21:45 kluczborskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o mężczyźnie, który grozi podpaleniem mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ulicy Damrota w Kluczborku.

Potrącenie na pasach w Kluczborku.

W piątek 4 grudnia kilka minut po godzinie 9 kluczborskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszego na ulicy Skłodowskiej-Curie przez samochód osobowy.

Otwarcie mieszkania na prośbę policji przy ulicy Tuwima.

W środę 2 grudnia około godziny 18:30 kluczborscy strażacy zostali poproszeni o pomoc przez policjantów w celu otwarcia mieszkania w bloku przy ulicy Tuwima w Kluczborku.