Podziękowania dla kluczborskich policjantów

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Kluczborku wpłynęły podziękowania dla policjantów. Jak pisze wdzięczny mieszkaniec powiatu kluczborskiego: „Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji działający w wyjaśnieniu tego przykrego zajścia zaangażowaniem i postawą dowodzą, że watro i trzeba wierzyć w skuteczność działań Policji”….

Nocne poszukiwania 20-latka w Kluczborku

W poniedziałek około godziny 22 policja w Kluczborku otrzymała zgłoszenie od zaniepokojonej rodziny o zaginięciu 20-letniego mężczyzny.

Otwarcie mieszkania na prośbę policji.

W niedzielę 18 października o godzinie 18:14 kluczborscy strażacy zostali poproszeni o pomoc przez kluczborskich policjantów.

Pożar budynku okazał się fałszywy. Sprawca wezwania został zatrzymany.

W piątek 16 października godzinie 20:22 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Ligocie Górnej. Sprawcą całego zamieszania okazał się jeden z mieszkańców tego domu, który zawiadomił jednego z sąsiadów o tym, że…

Aresztowany podejrzany o uprowadzenie dziecka dla okupu.

Kilku godzin potrzebowali policjanci, aby zatrzymać 25-latka podejrzanego o uprowadzenie dziecka. Celem sprawcy było kilkadziesiąt tys. zł, które miała wypłacić rodzina w zamian za uwolnienie nastolatka. Zawsze w takich sytuacjach priorytetem dla policjantów jest zdrowie i życie ofiary. Czas ma…

Uroczyste przekazanie nowego Volvo w OSP Biadacz.

W dniu 03.10.2020 nowy pojazd GBA 3/29 Volvo trafił do Ochotniczej Straży Pożarnej w Biadaczu.

Obława na porywaczy dziecka – akcja policji oraz CBŚ pod Kluczborkiem.

W piątek 2 października w godzinach popołudniowych na DK między Jasieniem a Kluczborkiem policjanci zatrzymali osobowego volkswagena.

Ligota Dolna. Potrącenie na przejściu dla pieszych.

W środę 30 września o godzinie 5:30 kluczborskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu na DK42 w Ligocie Dolnej – na wysokości oczyszczalni.

Poszukiwany zatrzymany do kontroli drogowej wpadł z narkotykami

W miniony weekend, kluczborscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego samochodem osobowym. W trakcie wykonywanych czynności z kierowcą, policjanci zwrócili uwagę na jego nerwowe zachowanie.

Dachowanie na Strzeleckiej w Kluczborku

W sobotę 26 września o godzinie 15:49 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ulicy Strzeleckiej w Kluczborku.

Plama substancji ropopochodnej na DK45

W sobotę 26 września o godzinie 11:24 straż pożarna w Kuniowie została zadysponowana do plamy ropopochodnej na drodze krajowej numer 45 pomiędzy Kuniowem a Jasieniem. 

Kolizja pod Kujakowicami Dolnymi

W piątek 25 września około godziny 15:10 na łuku drogi między Kujakowicami Dolnymi a obwodnicą Kluczborka (DK11) doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Kierujący oplem uderzył w inny pojazd i uciekł.

W piątek 18 września około godziny 19:30 na ulicy Wołczyńskiej w Kluczborku doszło do kolizji dwóch samochodów.

Świeczka przyczyną interwencji straży pożarnej.

W niedzielę 20 września o godzinie 20:39 straż pożarna została powiadomiona, o pożarze w jednym z mieszkań budynku mieszkalnym przy placu Niepodległości w Kluczborku.

Przyczepa rolnicza przewróciła się podczas wyjazdu z pola.

We wtorek 15 września kilka minut po godzinie 12 na DK11 w Gotartowie doszło do zdarzenia z udziałem ciągnika rolniczego z przyczepą.

Włamanie do bankomatu w Kluczborku

W nocy z piątku na sobotę nieznany na obecną chwilę sprawca lub sprawcy okradli bankomat znajdujący się przy sklepie Kaufland w Kluczborku.

Alarm czujki dymu w budynku dworca.

W niedzielę 13 września o godzinie 18:33 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze w budynku dworca na stacji w Kluczborku.

Pijana kobieta staranowała słupki w Kluczborku

W niedzielę 13 września o godzinie 17:10 kluczborskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Jana Pawła II w Kluczborku. 

Policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie

Od początku września policjanci prowadzą akcję pn. bezpieczna droga do szkoły. Mundurowi patrolują okolice placówek oświatowych, sprawdzają czy kierujący przestrzegają przepisów ruchu drogowego. Kluczborscy funkcjonariusze spotykają się również z uczniami szkół znajdujących się na terenie naszego powiatu i rozmawiają z…

Groźna kolizja pod Kluczborkiem. Kierująca uderzyła w drzewo.

We wtorek 8 września około godziny 6 kluczborskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze między Smardami Górnymi a Kluczborkiem.