Strażacy z OSP Bogacica uwolnili lisa, który utknął na ogrodzeniu

W sobotę 10 kwietnia o godzinie 15:38 do dyżurnego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie, że w Bogacicy na ulicy Dębowej lis, próbując przeskoczyć ogrodzenie zaplątał się w siatkę.

Pożar przewodu kominowego w budynku mieszkalnym w Kluczborku

W czwartek 8 kwietnia około godziny 21 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze przewodu kominowego w budynku mieszkalnym przy ulicy Byczyńskiej w Kluczborku.

Pożar domu jednorodzinnego w Kluczborku

We wtorek 6 kwietnia o godzinie 20:30 do dyżurnego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku jednorodzinnego przy ulicy Grota Roweckiego w Kluczborku.

Kolizja w Kluczborku. Sprawca był kompletnie pijany.

W poniedziałkową noc 5 kwietnia po godzinie 1 na ulicy Drzymały w Kluczborku doszło do kolizji dwóch samochodów – fiata oraz toyoty.

Pożar komina w budynku mieszkalnym w Kluczborku.

W sobotę 3 kwietnia około godziny 19 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku przyjął zgłoszenie o pożarze poddasza w budynku wielorodzinnym przy ulicy Wołczyńskiej w Kluczborku.

Pożar poddasza w budynku w Kuniowie.

W piątek 2 kwietnia o godzinie 21:56 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku przyjął zgłoszenie o pożarze poddasza w budynku użytkowym w Kuniowie.

Wypadek na DK 11 Kluczbork-Olesno. Jedna osoba zabrana do szpitala.

W środę 31 marca o godzinie 11:25 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 11 w miejscowości Kolonia Ciarka.

Kolejny wypadek na łuku pod Kuniowiem – dwie młode dziewczyny zabrane do szpitala.

W sobotę 27 marca o godzinie 17:23 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Kuniów.

Kierująca wjechała do rowu na DK45.

W poniedziałek 22 marca około godziny 7:20 kluczborskie służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na DK45 pod Kuniowiem.

Tlący się dywan przyczyną zadymienia w budynku w Kluczborku

W czwartek 18 marca o godzinie 20:20 do dyżurnego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o zadymieniu mieszkania w bloku mieszkalnym przy ulicy Kochanowskiego w Kluczborku.

Zdarzenie drogowe na DK11

W czwartek 18 marca o godzinie 15 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na DK11 między Ligotą Górną a Bąkowem.

Pożar w kotłowni w Łowkowicach

W środę 17 marca około godziny 17:20 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o o pożarze kotłowni w budynku mieszkalnym w Łowkowicach.

Alarm czujki tlenku węgla

W środę 17 marca około godziny 17:30 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o alarmie czujki tlenku węgla w jednym z mieszkań przy ulicy Broniewskiego w Kluczborku.

Pożar nieużytków pod Kluczborkiem.

W środę 17 marca około godziny 14:30 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze nieużytków w Kuniowie przy ścieżce rowerowej prowadzącej do Kluczborka.

Wypadek busa na DK 11 Byczyna-Kluczbork – pojazdem podróżowało 8 osób

W środę 17 marca o godzinie 7:50 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 11 w okolicach przejazdu kolejowego w miejscowości Krzywizna.

Nagłe zatrzymanie krążenia w Kluczborku.

W poniedziałek 15 marca po godzinie 15:30 zespół ratownictwa medycznego S z podstacji Kluczbork został zadysponowany do mieszkania przy ulicy Grunwaldzkiej w Kluczborku.

Zasłabnięcie kobiety w jednym z marketów w Kluczborku

W sobotę 13 marca tuż przed godziną 10 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zasłabnięciu osoby w podeszłym wieku w supermarkecie „Kaufland” przy ulicy Jagiellońskiej w Kluczborku.

Pożar kotłowni w Nowej Bogacicy.

W sobotę 13 marca o godzinie 8:40 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku przyjął zgłoszenie o zadymieniu kotłowni w Nowej Bogacicy.

Poważny wypadek pod Kluczborkiem. Kierująca uderzyła w drzewo.

W czwartek 11 marca o godzinie 20:00 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze prowadzącej z Biadacza do Bąkowa.

Przekazanie pacjenta załodze śmigłowca LPR w Kuniowie.

W środę 10 marca po godzinie 9 na polu przy DK45 pod Kuniowem wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Ratownik 13 HEMS Wrocław.