Zniesławiała, obrażała i podżegała w sieci. Aneta W. z Kluczborka trafiła za kraty

Policja aresztowała Anetę W. z Kluczborka, która nękała kilkanaście osób. Najbliższe 90 dni spędzi w więzieniu. Kolejne sprawy są w toku.

Pożar śmietnika przy ulicy Kochanowskiego w Kluczborku

We wtorek 28 lutego około godziny 18:50 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze śmietnika przy ulicy Kochanowskiego w Kluczborku.

Wyprzedzanie na DK45 zakończone dachowaniem Volkswagena

We wtorek 28 lutego około godziny 11 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na DK11 w okolicach Bąkowa.

Pożar osobowego Forda na DK45 koło Kuniowa

We wtorek 28 lutego o godzinie 7 straż pożarna w Kuniowie otrzymała zgłoszenie od jednego z mieszkańców Kuniowa o pożarze samochodu na skrzyżowaniu obwodnicy z DK45. Strażacy drogą radiową poinformowali o tym Stanowisko Kierowania PSP w Kluczborku.

Upadek ucznia ze schodów w Kluczborku – interwencja śmigłowca LPR

We wtorek 28 lutego około godziny 9 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie u upadku ucznia ze schodów w Zespole Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ulicy Byczyńskiej w Kluczborku.

Uroczyste powitanie Forda Rangera w OSP Biadacz

W piątek 24 lutego strażacy oraz zaproszeni goście powitali uroczyście Forda Rangera.

We wraku samochodu stojącym przy ulicy Grunwaldzkiej w Kluczborku znaleziono zwłoki mężczyzny

W środę 22 lutego około godziny 20:45 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o znalezieniu ciała mężczyzny w jednym z samochodów zaparkowanym przy ulicy Grunwaldzkiej — w pobliżu górki.

Policjanci z Kluczborka proszą o pomoc w ustaleniu kim był mężczyzna, którego ciało zostało znalezione w Kluczborku

Policjanci z kluczborskiej jednostki prowadzą czynności identyfikacyjne n/n mężczyzny, którego zwłoki zostały ujawnione w czerwcu 2020 roku w Kluczborku przy ul. Dworcowej.

Tragiczny wypadek między Byczyną a Gołkowicami. W zderzeniu Forda i Scanii zginęła 1 osoba

W sobotę 18 lutego około godziny 12:15 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na DK11 do jakiego doszło między Byczyna a Gołkowicami.

Podpalacz śmietników złapany. Jest nim 30-letni mieszkaniec Kluczborka

Do niebezpiecznych sytuacji doszło na terenie Kluczborka. W dniach 7 oraz 13 lutego służby ratunkowe otrzymały informację o pożarach kontenerów na śmieci, które miały miejsce przy ul. Kochanowskiego oraz Ossowskiego.

Pożar śmieci przy ulicy Grunwaldzkiej w Kluczborku

We wtorek 14 lutego około 19 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze śmietnika przy ulicy Grunwaldzkiej w Kluczborku.

Kolejne podpalenie śmietnika w Kluczborku

W poniedziałek 13 lutego około godziny 19:30 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze śmietnika przy ulicy Ossowskiego w Kluczborku.

Pijany kierujący Oplem spowodował kolizję w Gierałcicach. Miał prawie 2,5 promila alkoholu, nie posiadał prawa jazdy

W poniedziałek 13 lutego około godziny 14:20 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Opolskiej w Gierałcicach.

Podpalenie przyczyną dwóch pożarów śmietników w Kluczborku. W wyniku pożaru uszkodzone zostały dwa samochody

W wtorek 7 lutego kilka minut po godzinie 19 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze śmietnika przy ulicy Kochanowskiego w Kluczborku.

Zderzenie Toyoty oraz Seata między Kuniowem a Kluczborkiem

W środę 8 lutego o godzinie 8 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch samochodów osobowych do jakiego doszło na skrzyżowaniu między Kuniowem a Kluczborkiem.

Pożar w budynku mieszkalnym w Kluczborku

W sobotę 4 lutego około godziny 8 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku przy ulicy Wołczyńskiej w Kluczborku.

Kierujący Audi wjechał w drzewo na drodze między Kujakowicami Dolnymi a Łowkowicami

We wtorek 31 stycznia o godzinie 19:14 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze powiatowej z Kujakowic Dolnych w kierunku Łowkowic w gminie Kluczbork.

Uroczyste pożegnanie Komendanta Powiatowego PSP w Kluczborku przechodzącego na zaopatrzenie emerytalne

Ostatni dzień stycznia rozpoczął się w na naszej komendzie uroczystym apelem z okazji zdania obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w Kluczborku przez st. kpt. Mariusza Stępnia, który od 01 lutego przechodzi na zaopatrzenie emerytalne.

Kierujący ciężarowym MAN-em wjechał do rowu w Lasowicach Wielkich. W samochodzie wyrwana została tylna oś i uszkodzony zbiornik

We wtorek 31 stycznia około godziny 8:10 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu ciężarowego w miejscowości Lasowice Wielkie.

Policjanci łącznie zabezpieczyli ponad 7 kilogramów marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 200 tys. złotych

Zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających usłyszał 32-letni mieszkaniec gminy Wołczyn. Podejrzenia kryminalnych potwierdziły się w trakcie przeszukania jego domu. Funkcjonariusze na poddaszu znaleźli ponad 7 kg narkotyków. Badania narkotesterem potwierdziły, że zabezpieczone środki to marihuana. Mężczyźnie grozi teraz do…