Jednostka OSP Chudoba powitała nowy samochód na podwoziu MAN-a

W piątek 3 grudnia kilka minut po godziny 20 do Chudoby przyjechał nowy lekki samochód – MAN TGE 6.180 w zabudowie firmy Perfekt.

Groźna kolizja na DK 11 w Byczynie

W piątek 3 grudnia o godzinie 12:20 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Kluczborskiej w Byczynie.

Obywatel Ukrainy miał 2,5 promila. Uderzył fordem w budynek. Nie posiadał uprawnień a pojazd był bez OC i przeglądu

We wtorek 30 listopada około godziny 23:30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie z pojeździe, który uderzył w budynek mieszkalny przy ulicy Stawowej w Byczynie.

Pożar obudowy kominka przyczyną zadymienia w budynku w Smardach Górnych

W poniedziałek 29 listopada kilka minut przed godziną 22 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o dużym zadymieniu w budynku jednorodzinnym w miejscowości Smardy Górne.

Interwencja służb w Wołczynie – było podejrzenie, że osoba mogła sobie coś zrobić

W sobotę 27 listopada około godziny 18:20 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w Wołczynie przy ulicy Namysłowskiej osoba może coś sobie zrobić.

Awanse i odznaczenia w Zakładzie Karnym w Kluczborku

22 listopada br. w Zakładzie Karnym w Kluczborku miało miejsce uroczyste wręczenie dekretów na wyższy stopień służbowy i wyróżnień funkcjonariuszom jednostki.

Ćwiczenie obronne “Chlor 2021”

19 listopada br. w Zakładzie Karnym w Kluczborku odbyło się ćwiczenie obronne pod kryptonimem „Chlor 2021”.

Pożar sterty gałęzi w lesie między Biadaczem a Kozłowicami. W akcji 7 zastępów

We wtorek 23 listopada kilka minut po godzinie 5 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze gałęzi w pobliżu lasu między Kozłowicami a Biadaczem.

Uroczyste przekazanie samochodu w OSP Gierałcice

W dniu 20 listopada 2021 roku odbyła się uroczystość przekazania średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego marki VOLVO VL 280 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Gierałcicach.

Ulatniający się gaz w budynku mieszkalnym w Kluczborku

W sobotę 20 listopada o godzinie 16:36 do dyżurnego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o ulatniającym się gazie w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul Ossowskiego w Kluczborku.

Tragiczny pożar w Wołczynie. Nie żyje 1 osoba

W piątek 19 listopada około godziny 21:50 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze w budynku wielorodzinnym przy ulicy Stalmacha w Wołczynie.

Uroczysta zmiana służby z okazji awansów służbowych

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości kluczborscy strażacy otrzymali awanse na wyższe stopnie służbowe.

Dachowanie busa na DK11 w Gołkowicach

W piątek 19 listopada kilka minut po godzinie 10 kluczborskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na DK11 w Gołkowicach.

Potrącenie na pasach w Wołczynie

W piątek 12 listopada około godziny 16:30 w Wołczynie na ulicy Kluczborskiej doszło do potrącenia pieszej przechodzącej przez pasy.

Pożar śmieci przy Ligonia w Kluczborku

W niedzielę 7 listopada kilka minut przed godziną 20 do dyżurnego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze śmietnika przy ulicy Ligonia w Kluczborku.

Wypadek na DW 494 między Wędrynią a Łowoszowem

W niedzielę 7 listopada o godzinie 18:28 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Opolu wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej numer 494 na trasie Bierdzany – Olesno.

Próba włamania do budynku OSP Szymonków

W nocy ze środy na czwartek (3/4.11) do budynku OSP Szymonków próbowali się włamać nieznani sprawcy.

Wypadek z udziałem rowerzysty i dwóch samochodów osobowych na DK 42 koło Kluczborka

W czwartek 4 listopada około godziny 5:30 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty na drodze krajowej numer 42 w okolicach Czapli Wolnych na trasie Kluczbork – Wołczyn.

Kolizja bmw oraz renault na DK11

We wtorek 2 listopada o godzinie chwilę przed godzina 12 na DK11 przy zjeździe do Bąkowa doszło do kolizji BMW oraz renault.

Pożar w budynku jednorodzinnym w Biadaczu

We wtorek 2 listopada o godzinie 1:45 do dyżurnego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego o pożarze w budynku jednorodzinnym w miejscowości Biadacz przysiółek Przybkowice.