Pożar garażu w Ligocie Wołczyńskiej.

W niedzielę 28 lutego o godzinie 16:17 do dyżurnego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku wpłynęło zgłoszenie o pożarze garażu w miejscowości Ligota Wołczyńska.

Pożar przewodu kominowego w Chocianowicach

W środę 24 lutego około godziny 21:40 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze przewodu kominowego w budynku mieszkalnym w Chocianowicach.

Kolizja na obwodnicy Kluczborka.

W środę 24 lutego po godzinie 13 na obwodnicy skrzyżowaniu ulicy Byczyńskiej z obwodnicą DK11 doszło do kolizji samochodu ciężarowego z osobowym.

Pożar sterty śmieci oraz gałęzi w Wołczynie

W poniedziałek 22 lutego o godzinie 18 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze śmieci przy ulicy Fabrycznej w Wołczynie.

Pożar seata pod Kluczborkiem. Było to prawdopodobnie podpalenie.

We wtorek o godzinie 3:30 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego w miejscowości Gotartów-Ogrodnictwo.

Pożar stodoły okazał się złośliwym fałszywym alarmem.

W niedzielę 21 lutego około godziny 21:15 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze stodoły w miejscowości Ligota Dolna. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z JRG Kluczbork oraz dwa z OSP Kuniów i jeden z OSP Bogacica.

2 promile miał obcokrajowiec, który uderzył w drzewo pod Ciecierzynem

W niedzielę 21 lutego około godziny 16 w Ciecierzynie na drodze w kierunku Miechowej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.

Plama substancji na Młynówce w Kluczborku.

W czwartek 18 lutego 2021 roku po godzinie 15:10 do kluczborskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o plamie niezidentyfikowanej substancji w rzece Stara Stobrawa w Kluczborku przy ulicy Młyńskiej.

Pożar przewodu kominowego w Kluczborku

W środę 17 lutego około godziny 20:30 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze przewodu kominowego w budynku mieszkalnym przy ulicy Byczyńskiej w Kluczborku.

Pożar ciężarówki pod Kluczborkiem. Auto spłonęło doszczętnie.

W środę 17 lutego około godziny 23:40 Dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu ciężarowego na parkingu w strefie przemysłowej na Ligocie Dolnej koło Kluczborka.

Zadymienie piwnicy oraz alarm fałszywy w Wołczynie

We wtorek 16 lutego około godziny 17:28 Dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o silnym zadymieniu w piwnicy w budynku wielorodzinnym przy ulicy Fabrycznej w Wołczynie.

Zderzenie skody i fiata w Kluczborku.

We wtorek 16 lutego około godziny 10:20 kluczborskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulicy Byczyńskej, Słowackiego oraz Kołłątają w Kluczborku.

Pożar przewodu kominowego w Byczynie

W poniedziałek 15 lutego o godzinie 11:50 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze przewodu kominowego w budynku jednorodzinnym przy ulicy Hotelowej w Byczynie.

Zadymienie mieszkania przy ulicy Waryńskiego w Kluczborku.

W niedzielę 14 lutego około godziny 15:20 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o zadymieniu mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ulicy Waryńskiego w Kluczborku.

Zadymienie w sklepie Żabka w Byczynie

W sobotę 13 lutego o godzinie 18:34 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o zadymieniu w sklepie Żabka w Byczynie.

Pożar komina w Gierałcicach

W sobotę 13 lutego około godziny 12 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze sadzy w kominie w budynku mieszkalnym przy ulicy Opolskiej w Gierałcicach.

Pożar komina w Borkowicach

W sobotę 13 lutego kilka minut po godzinie 3 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze sadzy w kominie w budynku kotłowni sąsiadującej z budynkiem mieszkalnym w Borkowicach.

Policyjny profilaktyk na spotkaniu z dziećmi

Kluczborscy policjanci kontynuują spotkania w szkołach w trakcie których rozmawiają o bezpieczeństwie. Po feriach zimowych, kiedy dzieci klas I-III powróciły do szkół mundurowi przypominają najmłodszym uczniom o zasadach bezpiecznego zachowania się nie tylko na drodze i podczas zabaw, ale także…

Otwarcie mieszkania w Kluczborku. Niestety na pomoc było za późno.

W czwartek 11 lutego o godzinie 16:30 straż pożarna w Kluczborku została zadysponowana do otwarcia mieszkania na prośbę policji w jednym z budynków mieszkalnych przy ulicy gen. Okulickiego w Kluczborku.

Pożar komina w Wołczynie

W czwartek 11 lutego około godziny 7:30 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku otrzymał zgłoszenie o pożarze sadzy w kominie w budynku mieszkalnym przy ulicy Traugutta w Wołczynie.