“Twoja paczka została wstrzymana…” – uwaga na oszustów

Wciąż pojawiają się nowe sposoby na oszustwa. Przestępcy coraz chętniej podszywają się pod firmy kurierskie i wysyłają SMS-y z linkiem do strony, na której należy dokonać rzekomej dopłaty do przesyłki i tym samym umożliwić im wyłudzenie środków z konta bankowego….

Dwie osoby ranne w wyniku zderzenia Audi i Fiata w Gierałcicach. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia

We wtorek 25 października o godzinie 18:42 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Gierałcice w gminie Wołczyn.

Dzisiaj o godzinie 18 zawyją syreny strażackie. W tragicznym wypadku zginął strażak z OSP Balice

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło podczas na A4 w województwie małopolskim.

Mężczyzna próbował wciągnąć dziewczynkę do auta. Pedofil grasuje – UWAGA NA FEJKOWIE INFORMACJE !!!

W czwartkowe popołudnie na wielu grupach, stronach na FB pojawiła się informacja o pedofilu, który grasuje w okolicach Olesna, Kluczborka.

Czołowe zderzenie Volkswagena i Fiata 126p pod Kluczborkiem. Kobieta w stanie krytycznym została zabrana śmigłowcem

W piątek 16 września około godziny 14:20 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym między Kluczborkiem a Kuniowem.

WAŻNE ZMIANY W TARYFIKATORZE JUŻ OD 17 WRZEŚNIA

17 września wchodzą w życie, ważne dla wszystkich użytkowników dróg, zmiany w przepisach. To pokłosie znowelizowanej ustawy Prawo o ruchu drogowym, która obowiązuje od 1 stycznia 2022 roku. To drugi etap wdrażania regulacji, których celem jest zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu…

Przekazanie pacjentki z karetki do śmigłowca LPR w Biadaczu

W niedzielę 4 września po godzinie 9 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pilnej potrzebie pomocy starszej kobiecie w Przedmościu. Na miejsce została wysłana karetka. Stan kobiety wymagał szybkiego przewiezienia do szpitala. Do zdarzenia zadysponowano śmigłowiec LPR – Ratownik23. Ustalono, że pacjentką zostanie przekazana z karetki…

Bażany. Samochód osobowy wjechał do rowu i przewrócił się na bok

W sobotę 3 września około godziny 21:25 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Bażanach.

Sprawcy pobicia zatrzymani

Kluczborscy kryminalni zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o pobicie 76-letniego mieszkańca Kluczborka. Trafili oni do policyjnych aresztów i usłyszeli już zarzuty. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia. Dodano: 29.08.2022 Kluczborscy kryminalni zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o pobicie 76-letniego…

Najechanie na tył poprzedzającego pojazdu przyczyną wypadku na ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w Kluczborku

W czwartek 25 sierpnia o godzinie 14:52 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w Kluczborku w pobliżu skrzyżowania z ulicą Strzelecką.

Zapalenie się pyłu zbożowego przyczyną zadymienia w elewatorze w Kluczborku

We wtorek 23 sierpnia o godzinie 19:25 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kluczborku przyjął zgłoszenie o wydobywającym się dymie z elewatora zbożowego przy ul. Młyńskiej w Kluczborku.

Zestaw pierwszej pomocy dla wołczyńskich policjantów

Komendant Powiatowy Policji w Kluczborku mł. insp. Paweł Kolczyk odebrał od Burmistrza Wołczyna Pana Jana Leszka Wiącka nowoczesny zestaw pierwszej pomocy medycznej, który trafi do policjantów z Wołczyna. Profesjonalny zestaw zawiera niezbędne elementy potrzebne do ratowania ludzkiego życia i zdrowia.

Wypadek na DK45 między Kuniowem a Jasieniem. Volkswagen uderzył w drzewo

We wtorek 23 sierpnia około godziny 19:30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie wypadku drogowym na DK45 między Kuniowem a Jasieniem.

Wypadek na DK45 pomiędzy Trzebiszynem a Lasowicami Wielkimi. Kierujący miał 1,7 promila alkoholu

W piątek 19 sierpnia o godzinie 2:34 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 45 pomiędzy Trzebiszynem i Lasowicami Wielkimi.

Oddajemy zupełnie za darmo drewniany domek, konsolę, rowery. Dlaczego ludzie są tacy naiwni?

Dla naszych fanów oddajemy zupełnie za darmo drewniany domek. Oddamy rowery, bo mają lekkie zadrapanie. Zupełnie za darmo oddamy nowe lodówki. Dla 200 osób oddamy za darmo nowe konsole, bo mają lekkie uszkodzenie.

Policjanci eskortowali auto z dzieckiem po wypadku

Do tego zdarzenia doszło podczas minionego weekendu, kiedy to dyżurny kluczborskiej Policji otrzymał zgłoszenie, od roztrzęsionego rodzica z prośbą o jak najszybszy pilotaż ich samochodu do szpitala w Opolu.

Trwają poszukiwania mężczyzny podejrzanego o gwałt na nieletniej z Kluczborka – UWAGA NA FAŁSZYWE INFORMACJE!

Incydent wydarzył się dosłownie kilka godzin temu, według ustaleń Policji sytuacja miała miejsce niedaleko domu dziewczyny, który znajduje się niedaleko ulicy Katowickiej. Dziewczynka zauważyła, że szybkim krokiem podąża za nią postać w kapturze, kiedy odwróciła się stała się tragedia. Przekażcie…

Wypadek z udziałem rowerzystki i samochodu osobowego na rondzie w Kluczborku

We wtorek 17 maja o godzinie 9:25 na skrzyżowaniu ulic Moniuszki oraz Jagielońskiej w Kluczborku doszło do potrącenia rowerzystki.

32-letni mieszkaniec Kluczborka uciekał przed policją, bo miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów

Kryminalni z Opola już po kilku minutach pościgu zatrzymali kierowcę bmw, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak się okazało, 32-latek wsiadł za kółko pomimo obowiązującego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu…

Prawie jeden promil miał mieszkaniec powiatu kluczborskiego, który kierował ciężarówką. Został zatrzymany w Strzelcach Opolskich

Strzelecka drogówka regularnie kontroluje stan trzeźwości kierowców na terenie naszego powiatu. Tylko wczoraj, w niespełna dwie godziny, zatrzymali 4 kierowców “na podwójnym gazie”. Rekordzistą okazał się 43-letni mieszkaniec powiatu kluczborskiego, który kierował zestawem ciężarowym, ważącym kilkanaście ton, mając w swoim…