Pożar nieużytków w miejscowości Grabice.

W piątek 18 czerwca około godziny 14:45 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze nieużytków w miejscowości Grabice (powiat opolski).

Mieszkaniec powiatu posiadał w mieszkaniu narkotyki.

Kluczborscy kryminalni zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu kluczborskiego. Funkcjonariusze w jego mieszkaniu znaleźli i zabezpieczyli blisko 50 gramów różnego rodzaju narkotyków. Mężczyzna usłyszała już zarzut posiadania środków odurzających. Za takie przestępstwo grozi mu do 3 lat więzienia.

Zatrzymanie krążenia. Niestety mężczyzny nie udało sie uratować. W akcji zastępy z dwóch powiatów.

W czwartek 17 grudnia około godziny 9:45 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o nagłym zatrzymaniu krążenia u mężczyzny w miejscowości Młodnik tuż przy Radomierowicach.

W centrum Kluczborka zgwałcił moją siostrę – UWAGA NA FAŁSZYWE INFORMACJE!

Znacie go? Wczoraj wieczorem w centrum Kluczborka zgwałcił moją siostrę, która leży teraz w szpitalu 🙁 UDOSTĘPNIAJCIE! Takiej treści post pojawił się na jednej z kluczborskich grup.

Działania strażaków z powiatu kluczborskiego w Brzegu.

W związku z zagrożeniem powodziowym w Brzegu w piątek 16 października o godzinie 21 z Kluczborka wyruszył pluton z powiatu kluczborskiego wchodzącego w skład Kompanii Gaśniczej Wojewódzkiego Odwodu Operacyjnego „Namysłów”.

Awans na wyższy stopień służbowy funkcjonariusza KP PSP Kluczbork.

W dniu 26 listopada 2019 r. o godzinie 10:00 w sali ośrodka szkolenia w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Opolu nastąpiło uroczyste wręczenie awansów na wyższe stopnie służbowe. Jedną z awansowanych osób był strażak z KP PSP w Kluczborku. Podczas uroczystości…

4 hektary spłonęły w województwie łódzkim. W akcji strażacy z Byczyny.

Około godziny 13:40 OSP Byczyna została zadysponowana do pożaru zboża na pniu oraz ścierniska w Wójcinie w gminie Łubnice (woj. łódzkie). Spaleniu uległo około 4 hektary ścierniska oraz 30 – 40 arów jęczmienia. Foto: OSP Byczyna